OrcaScore
8

Middenvelder

Teun Koopmeiners

  • Juventus
  • Netherlands
  • 28 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
631 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,43
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,11
Leeftijd28
Geboortedatum28 feb 1998
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€13,2M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 3
Minuten340
Rating7,02
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid202 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels16 / 29
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 1,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten267
Balverlies40
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels11
Clearances8
Balveroveringen19
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)32,36
Topsnelheid (km/u)32,09
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (3)
Passes · nauwkeurigheid75 · 92%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten91
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances4
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,77
Topsnelheid (km/u)27,98
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten201
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid123 · 87%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen6 / 2
Gewonnen duels10 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten170
Balverlies35
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels8
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)26,34
Topsnelheid (km/u)30,63

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek57
Tactiek58
Verdediging56
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

133

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 nov 2026 Netherlands – Greece – – –
5 nov 2026 AZ Alkmaar – Juventus – – –
1 nov 2026 Juventus – SSC Napoli 2–0 90' 7.0
28 okt 2026 Genoa – Juventus 2–0 13' 7.1
25 okt 2026 Lecce – Juventus 0–2 90' 7.6
22 okt 2026 Juventus – Stade Rennais 2–2 90' 7.7
18 okt 2026 Juventus – Lazio 0–3 – –
15 okt 2026 Celta Vigo – Juventus 1–2 82' 6.6
11 okt 2026 Cagliari – Juventus 1–1 11' 6.9
4 okt 2026 Netherlands – Serbia 2–1 90' 7.9
1 okt 2026 Greece – Netherlands 2–2 – –
27 sep 2026 Serbia – Netherlands 1–2 – –
24 sep 2026 Netherlands – Germany 1–1 – –
20 sep 2026 Juventus – Atalanta 2–0 19' 6.7
17 sep 2026 Juventus – NEC Nijmegen 5–0 29' 7.1

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 76.3M €
  1. Transfer 58.4M €
  2. AZ Naar: Atalanta
    Transfer 17.9M €
  3. Jong AZ Naar: AZ
    Transfer
  4. AZ U19 Naar: Jong AZ
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)51
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd7,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,89 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,1 7,6 7,7 6,6 6,9 7,9 6,7 7,1 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Juventus 9 (3) 340 1 1 7,02
2026 UEFA Europa League Juventus 3 (2) 201 0 0 7,13
2026 FIFA World Cup Netherlands 4 (0) 118 0 0 6,78
2026 UEFA Nations League Netherlands 1 (1) 90 1 0 7,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 55 Sleutelpasses 23 Voltooide passes 62 Passnauwkeurigheid 71 Progressieve balvoeringen 33 Succesvolle dribbels 12 Tackles + onderscheppingen 40 Rating 64

10 wedstrijden · 750 min

Teun Koopmeiners: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
55
Sleutelpasses / 90 min 0,72
23
Voltooide passes / 90 min 39,1
62
Passnauwkeurigheid 88,1%
71
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,24
33
Succesvolle dribbels / 90 min 0,24
12
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,28
40
Rating 6,95
64

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?