OrcaScore
8

Middenvelder

Jefferson Lerma

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
687 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,13
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd32
Geboortedatum25 okt 1994
Lengte179 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€5,5M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 1
Minuten168
Rating6,95
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid81 · 77%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels15 / 31
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,94 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage20%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten118
Balverlies21
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels7
Clearances14
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,42
Topsnelheid (km/u)31,47
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten107
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 77%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten62
Balverlies12
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances10
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten412
Rating6,78
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid286 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 5
Gewonnen duels19 / 34
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten328
Balverlies45
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels7
Clearances8
Balveroveringen25
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)47,46
Topsnelheid (km/u)34,22

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek47
Tactiek54
Verdediging57
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

25

Nationaal elftal

  • Colombia70 caps · 5 goals · debuut nov 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Tottenham Hotspur – Crystal Palace 2–0 2' –
28 okt 2026 Fulham – Crystal Palace 0–1 90' 7.4
25 okt 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 – –
18 okt 2026 Brighton & Hove Albion – Crystal Palace 5–0 37' 6.6
11 okt 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 72' 7.4
3 okt 2026 Crystal Palace – Bristol City 0–2 90' 6.4
20 sep 2026 Leeds United – Crystal Palace 0–0 45' 7.3
12 sep 2026 Crystal Palace – Ipswich Town 2–3 12' 6.5
8 sep 2026 Crystal Palace – Middlesbrough 3–0 17' 6.7
28 aug 2026 Crystal Palace – Manchester City 1–4 – –
15 aug 2026 SC Freiburg – Crystal Palace 3–0 30' 6.6
7 jul 2026 Switzerland – Colombia 4–3 82' 6.7
4 jul 2026 Colombia – Ghana 1–0 90' 6.7
28 jun 2026 Colombia – Portugal 0–0 60' 6.6
24 jun 2026 Colombia – DR Congo 1–0 90' 7.1

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 31.1M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 30.5M €
  3. Transfer 600k €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Yumbo U20 Naar: Ind. Valle Del Cauca
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd7,428 okt 2026
Gemiste wedstrijden4
5 6 7 8 9 6,83 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,6 7,4 6,4 7,3 6,5 6,7 6,6 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 FIFA World Cup Colombia 5 (5) 412 0 0 6,78
2026 Premier League Crystal Palace 5 (1) 168 1 0 6,95
2026 EFL Cup Crystal Palace 2 (1) 107 0 0 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder middenvelders (199 spelers)

Vergelijken
50 xA 62 Sleutelpasses 24 Voltooide passes 74 Passnauwkeurigheid 55 Progressieve balvoeringen 15 Succesvolle dribbels 3 Tackles + onderscheppingen 32 Rating 48

11 wedstrijden · 510 min

Jefferson Lerma: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,12
62
Sleutelpasses / 90 min 0,53
24
Voltooide passes / 90 min 38,5
74
Passnauwkeurigheid 83,2%
55
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
15
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
3
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,12
32
Rating 6,80
48

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?