OrcaScore
8

Middenvelder

Taylor Davila

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.814 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,32
Assists
10
Gemiddelde beoordeling
7,25
Leeftijd26
Geboortedatum4 aug 2000
Lengte185 cm
Gewicht77 kg
Marktwaarde€435K
Contract tot30 nov 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 27
Minuten2.526
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 9
Schoten (op doel)45 (11)
Passes · nauwkeurigheid1.585 · 82%
Kansen gecreëerd70
Tackles / Onderscheppingen58 / 7
Gewonnen duels123 / 254
Succesvolle dribbels24
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,36 / 1,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd13
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes102
Nauwkeurige voorzetten50
Balcontacten2.089
Balverlies483
Bal afgepakt24
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels102
Clearances24
Balveroveringen176
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt28
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)181,22
Topsnelheid (km/u)34,81
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten288
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid112 · 86%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen1 / 4
Gewonnen duels3 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten147
Balverlies33
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen20
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek55
Tactiek50
Verdediging50
Creativiteit60

Kenmerken

Sterke punten

726

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Louisville City FC – Pittsburgh Riverhounds 1–0 120' 7.6
25 okt 2026 Louisville City FC – Detroit City FC 0–0 45' 6.8
22 okt 2026 SC Jacksonville – Louisville City FC 0–2 90' 7.6
18 okt 2026 Louisville City FC – Indy Eleven 4–1 90' 7.1
11 okt 2026 Charleston Battery – Louisville City FC 0–2 90' 7.0
4 okt 2026 Hartford Athletic – Louisville City FC 0–1 90' 7.2
26 sep 2026 Hartford Athletic – Louisville City FC 2–2 90' 7.9
13 sep 2026 Louisville City FC – El Paso Locomotive FC 1–2 90' 7.6
9 sep 2026 San Antonio FC – Louisville City FC 7–8 90' 7.4
6 sep 2026 Rhode Island Union – Louisville City FC 1–1 34' 6.8
30 aug 2026 Louisville City FC – Detroit City FC 0–0 90' 7.1
23 aug 2026 Indy Eleven – Louisville City FC 2–1 90' 7.0
16 aug 2026 Orange County SC – Louisville City FC 2–3 45' 6.9
13 aug 2026 FC Tampa Bay Rowdies – Louisville City FC 3–5 90' 6.8
9 aug 2026 Louisville City FC – San Antonio FC 1–1 68' 7.0

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. LA Galaxy Acad. Naar: California Golden Bears
    Gratis transfer
  5. Ventura County Naar: LA Galaxy Acad.
    Terug van verhuur
  6. LA Galaxy Acad. Naar: Ventura County
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,24
Rating laatste wedstrijd7,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,24 nov 2025 jun 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 6,8 7,6 7,1 7,0 7,2 7,9 7,6 7,4 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Louisville City FC 30 (27) 2.526 0 9 7,30
2026 US Open Cup Louisville City FC 3 (3) 288 0 1 6,77

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder middenvelders (132 spelers)

Vergelijken
50 xA 94 Sleutelpasses 97 Voltooide passes 99 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 57 Succesvolle dribbels 64 Tackles + onderscheppingen 85 Rating 89

5 wedstrijden · 394 min

Taylor Davila: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
94
Sleutelpasses / 90 min 3,43
97
Voltooide passes / 90 min 57,1
99
Passnauwkeurigheid 84,7%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,37
57
Succesvolle dribbels / 90 min 0,69
64
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,97
85
Rating 7,28
89

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?