OrcaScore

Middenvelder

Ben McCormack

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.546 min
Doelpunten
14
G+A per 90 min: 0,78
Assists
8
Gemiddelde beoordeling
7,18
Leeftijd23
Geboortedatum4 apr 2003
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€77K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten175
Rating0,00
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)6 (4)
Passes · nauwkeurigheid100 · 75%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels11 / 21
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten152
Balverlies27
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels11
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten114
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid70 · 74%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels12 / 24
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 28
Minuten2.257
Rating7,64
Doelpunten / Assists13 / 7
Schoten (op doel)72 (28)
Passes · nauwkeurigheid1.288 · 76%
Kansen gecreëerd69
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels253 / 535
Succesvolle dribbels33
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage19%
Nauwkeurige lange passes106
Nauwkeurige voorzetten19
Gewonnen luchtduels18
Clearances15
Balveroveringen192
Fouten ondervonden87
Fouten gemaakt34
Buitenspel0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek60
Tactiek39
Verdediging33
Creativiteit59

Kenmerken

Sterke punten

711

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Bray Wanderers – University College Dublin 1–3 – –
27 okt 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 3–0 85' –
24 okt 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 1–2 90' –
9 okt 2026 Bray Wanderers – Wexford FC 2–2 90' 8.2
2 okt 2026 Bray Wanderers – Cobh Ramblers FC 1–4 90' 7.8
25 sep 2026 University College Dublin – Bray Wanderers 1–3 90' 8.5
18 sep 2026 Bray Wanderers – Treaty United FC 2–0 69' 7.4
11 sep 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 0–1 90' 6.8
4 sep 2026 Bray Wanderers – Cork City 1–1 73' 8.7
28 aug 2026 Athlone Town AFC – Bray Wanderers 2–1 90' 7.3
22 aug 2026 Longford Town – Bray Wanderers 4–2 90' 8.7
14 aug 2026 Galway United – Bray Wanderers 6–4 114' 7.4
7 aug 2026 Bray Wanderers – Finn Harps 5–0 77' 8.2
3 aug 2026 Wexford FC – Bray Wanderers 2–1 81' 7.4
31 jul 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 0–4 65' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating7,63
Rating laatste wedstrijd8,29 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,63 feb 2026 mei 2026 okt 2026 8,2

Laatste 10 wedstrijden

8,2 7,8 8,5 7,4 6,8 8,7 7,3 8,7 7,4 8,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Bray Wanderers 31 (28) 2.257 13 7 7,64
2026 Premier Division Bray Wanderers 2 (2) 175 1 1 0,00
2026 FAI Cup Bray Wanderers 1 (1) 114 0 0 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder middenvelders (60 spelers)

Vergelijken
50 xA 94 Sleutelpasses 98 Voltooide passes 84 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 59 Tackles + onderscheppingen 71 Rating 99

7 wedstrijden · 593 min

Ben McCormack: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,39
94
Sleutelpasses / 90 min 2,28
98
Voltooide passes / 90 min 32,6
84
Passnauwkeurigheid 78,5%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,21
59
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,52
71
Rating 7,90
99

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?