OrcaScore
17

Middenvelder

Tajon Buchanan

  • Villarreal
  • Canada
  • 27 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.150 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,68
Leeftijd27
Geboortedatum8 feb 1999
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€13M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hamstring Injury · Twijfelachtig Beëindigd: 7 okt 2026
  • Blessure Hamstring Injury · Afwezig Sinds 5 okt 2026 · Beëindigd: 19 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten225
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid54 · 69%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 6
Gewonnen duels17 / 31
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,67
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten109
Balverlies34
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels15
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt2
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,79
Topsnelheid (km/u)32,18
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 6
Minuten545
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)19 (5)
Passes · nauwkeurigheid206 · 87%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen8 / 4
Gewonnen duels33 / 75
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,51 / 1,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten365
Balverlies96
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels29
Clearances4
Balveroveringen25
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,46
Topsnelheid (km/u)35,21
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten380
Rating6,52
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid87 · 83%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 1
Gewonnen duels21 / 52
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,80 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten180
Balverlies61
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels20
Clearances0
Balveroveringen15
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,38
Topsnelheid (km/u)34,76

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek40
Tactiek32
Verdediging34
Creativiteit54

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Canada67 caps · 8 goals · debuut jun 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Villarreal – Getafe – – –
3 nov 2026 Villarreal – Paris Saint-Germain 0–6 90' 6.4
30 okt 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 80' 6.5
27 okt 2026 CD Manacor – Villarreal 0–5 – –
24 okt 2026 Valencia – Villarreal 1–2 87' 6.6
20 okt 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 60' 6.6
3 okt 2026 Canada – Peru 2–0 27' 6.8
27 sep 2026 Canada – Chile 1–0 76' 6.1
20 sep 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 79' 6.9
17 sep 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 90' 7.1
14 sep 2026 Villarreal – Real Betis 1–2 55' 6.5
8 sep 2026 Borussia Dortmund – Villarreal 3–2 75' 7.7
5 sep 2026 Villarreal – Deportivo de A Coruña 2–3 28' 6.6
28 aug 2026 Deportivo Alavés – Villarreal 1–0 63' 6.5
23 aug 2026 Atlético Madrid – Villarreal 2–2 29' 7.2

Carrière en transfers

4 clubs · 10 transfers · totale transfersom 21.7M €
  1. Transfer 8M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 7.3M €
  5. Transfer 6.4M €
  6. Syracuse Naar: New England
    Transfer
  7. Sigma FC Naar: Syracuse
    Terug van verhuur
  8. Syracuse Naar: Sigma FC
    Verhuur
  9. Real Colorado Naar: Syracuse
    Gratis transfer
  10. Mississauga F. Naar: Real Colorado
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,43 nov 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,68 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,5 6,6 6,6 6,8 6,1 6,9 7,1 6,5 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Villarreal 9 (6) 545 0 0 6,69
2026 FIFA World Cup Canada 5 (5) 380 0 0 6,52
2026 UEFA Champions League Villarreal 3 (3) 225 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2026 · percentiel onder middenvelders (94 spelers)

Vergelijken
50 xA 84 Sleutelpasses 76 Voltooide passes 42 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 96 Succesvolle dribbels 60 Tackles + onderscheppingen 48 Rating 40

6 wedstrijden · 344 min

Tajon Buchanan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,22
84
Sleutelpasses / 90 min 2,09
76
Voltooide passes / 90 min 30,3
42
Passnauwkeurigheid 89,2%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 6,02
96
Succesvolle dribbels / 90 min 1,05
60
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,35
48
Rating 6,80
40

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?