OrcaScore
17

Middenvelder

Andy Diouf

  • Inter
  • France
  • 23 jaar
  • 187 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.082 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,33
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
7,10
Leeftijd23
Geboortedatum17 mei 2003
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€32M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten211
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid98 · 79%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 25
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,66
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten144
Balverlies36
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels8
Clearances3
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,57
Topsnelheid (km/u)33,88
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid138 · 93%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels9 / 21
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten180
Balverlies26
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances2
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,55
Topsnelheid (km/u)35,92
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten691
Rating7,17
Doelpunten / Assists0 / 4
Schoten (op doel)10 (4)
Passes · nauwkeurigheid324 · 91%
Kansen gecreëerd18
Tackles / Onderscheppingen14 / 2
Gewonnen duels37 / 71
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 1,84
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten443
Balverlies75
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels35
Clearances3
Balveroveringen33
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)76,79
Topsnelheid (km/u)35,54

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval60
Techniek62
Tactiek34
Verdediging33
Creativiteit64

Kenmerken

Sterke punten

6

Nationaal elftal

  • France2 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
12 nov 2026 Italy – France – – –
8 nov 2026 Inter – Como – – –
3 nov 2026 Feyenoord – Inter – – –
31 okt 2026 AC Milan – Inter 3–1 72' 6.8
28 okt 2026 Venezia – Inter 0–2 90' 7.2
25 okt 2026 Inter – Fiorentina 2–1 90' 8.0
21 okt 2026 Inter – Shakhtar Donetsk 1–0 31' 6.7
17 okt 2026 Bologna – Inter 1–3 21' 6.5
13 okt 2026 Inter – Club Brugge KV 3–4 90' 7.1
10 okt 2026 Inter – Parma 3–0 73' 7.0
5 okt 2026 France – Belgium 4–1 90' 6.8
2 okt 2026 France – Italy 1–1 – –
28 sep 2026 Belgium – France 0–1 90' 7.3
25 sep 2026 Türkiye – France 0–1 – –
19 sep 2026 AS Roma – Inter 2–2 90' 7.1

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 45.3M €
  1. Lens Naar: Inter
    Transfer 25.8M €
  2. Basel Naar: Lens
    Transfer 14M €
  3. Rennes Naar: Basel
    Transfer 5.5M €
  4. Basel Naar: Rennes
    Terug van verhuur
  5. Rennes Naar: Basel
    Verhuur
  6. Transfer
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,02 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,2 8,0 6,7 6,5 7,1 7,0 6,8 7,3 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Inter 9 (8) 691 0 4 7,17
2026 UEFA Champions League Inter 3 (2) 211 0 0 6,93
2026 UEFA Nations League France 2 (2) 180 0 0 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2026 · percentiel onder middenvelders (61 spelers)

Vergelijken
50 xA 98 Sleutelpasses 93 Voltooide passes 42 Passnauwkeurigheid 84 Progressieve balvoeringen 91 Succesvolle dribbels 75 Tackles + onderscheppingen 40 Rating 78

4 wedstrijden · 345 min

Andy Diouf: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,39
98
Sleutelpasses / 90 min 3,39
93
Voltooide passes / 90 min 38,1
42
Passnauwkeurigheid 91,8%
84
Progressieve balvoeringen / 90 min 4,70
91
Succesvolle dribbels / 90 min 1,04
75
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,09
40
Rating 7,25
78

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?