OrcaScore
25

Middenvelder

Ryan Gauld

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.693 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,48
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,23
Leeftijd30
Geboortedatum16 dec 1995
Lengte169 cm
Gewicht61 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€3,5M
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 14
Minuten1.303
Rating7,27
Doelpunten / Assists6 / 2
Schoten (op doel)37 (13)
Passes · nauwkeurigheid757 · 88%
Kansen gecreëerd50
Tackles / Onderscheppingen45 / 7
Gewonnen duels78 / 156
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists4,84 / 5,36
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd8
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage16%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat3
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten33
Balcontacten1.072
Balverlies197
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels69
Clearances8
Balveroveringen67
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt20
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)142,36
Topsnelheid (km/u)32,46
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten135
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid81 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten115
Balverlies25
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten255
Rating7,23
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid168 · 88%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen10 / 1
Gewonnen duels17 / 25
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten240
Balverlies46
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels14
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval62
Techniek60
Tactiek52
Verdediging47
Creativiteit64

Kenmerken

Sterke punten

7626

Nationaal elftal

  • Scotland6 caps · 0 goals · debuut sep 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders FC 5–1 74' 8.7
29 okt 2026 Vancouver Whitecaps – San Diego FC 4–1 74' 8.2
25 okt 2026 Colorado – Vancouver Whitecaps 1–0 90' 7.1
18 okt 2026 Austin FC – Vancouver Whitecaps 1–2 90' 7.6
15 okt 2026 St.Louis City – Vancouver Whitecaps 0–0 90' 6.8
11 okt 2026 Los Angeles FC – Vancouver Whitecaps 1–1 90' 6.4
7 okt 2026 Chicago Fire – Vancouver Whitecaps 3–1 90' 6.8
27 sep 2026 Vancouver Whitecaps – DC United 3–3 23' 6.8
20 sep 2026 Real Salt Lake – Vancouver Whitecaps 0–3 28' 6.5
17 sep 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 90' 6.9
14 sep 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 90' 8.2
10 sep 2026 Vancouver Whitecaps – LA Galaxy 3–0 72' 8.9
6 sep 2026 Vancouver Whitecaps – St.Louis City 1–3 31' 6.8
3 sep 2026 Vancouver Whitecaps – CF Montréal 1–1 90' 7.8
30 aug 2026 Sporting Kansas City – Vancouver Whitecaps 0–3 87' 6.8

Carrière en transfers

9 clubs · 13 transfers · totale transfersom 3.1M €
  1. Transfer 350k €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer 2.8M €
  13. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating7,20
Rating laatste wedstrijd8,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden231 blessure geregistreerd
6 7 8 9 10 7,20 dec 2025 sep 2026 nov 2026 8,7

Laatste 10 wedstrijden

8,7 8,2 7,1 7,6 6,8 6,4 6,8 6,8 6,5 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Vancouver Whitecaps 19 (14) 1.303 6 2 7,27
2026 Canadian Championship Vancouver Whitecaps 4 (3) 255 1 0 7,23
2026 Leagues Cup Vancouver Whitecaps 2 (1) 135 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 100 Sleutelpasses 99 Voltooide passes 66 Passnauwkeurigheid 66 Progressieve balvoeringen 62 Succesvolle dribbels 45 Tackles + onderscheppingen 87 Rating 94

8 wedstrijden · 493 min

Ryan Gauld: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,43
100
Sleutelpasses / 90 min 4,56
99
Voltooide passes / 90 min 44,7
66
Passnauwkeurigheid 88,4%
66
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,83
62
Succesvolle dribbels / 90 min 0,55
45
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,83
87
Rating 7,38
94

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?