OrcaScore
10

Aanvaller

Rodrigo Ramallo

  • Club Aurora
  • Bolivia
  • 36 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
27
2.024 min
Doelpunten
9
G+A per 90 min: 0,62
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
7,18
Leeftijd36
Geboortedatum14 okt 1990
Lengte178 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€69K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten494
Rating7,13
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)19 (6)
Passes · nauwkeurigheid158 · 78%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels18 / 43
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten249
Balverlies70
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels16
Clearances3
Balveroveringen12
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt7
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 18
Minuten1.530
Rating7,19
Doelpunten / Assists6 / 5
Schoten (op doel)42 (21)
Passes · nauwkeurigheid656 · 81%
Kansen gecreëerd48
Tackles / Onderscheppingen13 / 8
Gewonnen duels68 / 140
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists3,89 / 2,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes53
Nauwkeurige voorzetten20
Balcontacten999
Balverlies275
Bal afgepakt20
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels57
Clearances14
Balveroveringen47
Fouten ondervonden29
Fouten gemaakt20
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek54
Tactiek50
Verdediging38
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

13725

Zwakke punten

1814

Nationaal elftal

  • Bolivia42 caps · 7 goals · debuut aug 2013

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Oriente Petrolero – Club Aurora 1–1 13' 6.8
26 okt 2026 Club Aurora – CD Real Tomayapo 1–0 90' 7.0
21 okt 2026 Club Independiente Petrolero – Club Aurora 4–0 90' 6.7
17 okt 2026 CDT Real Oruro – Club Aurora 1–0 45' 7.4
12 okt 2026 Club Aurora – Nacional Potosí 2–2 90' 7.3
30 sep 2026 Club Aurora – CD San Antonio 2–2 90' 6.4
26 sep 2026 Academia de Balompié Boliviano – Club Aurora 0–1 89' 6.0
20 sep 2026 Club Aurora – Club FC Universitario 4–2 90' 8.5
12 sep 2026 CD San Antonio – Club Aurora 0–2 90' 6.0
9 sep 2026 Club Aurora – Real Potosí 1–0 45' 6.7
6 sep 2026 Club Aurora – GV San José 3–0 85' 7.6
27 aug 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 64' 6.4
23 aug 2026 Club Aurora – Real Potosí 0–0 90' 6.7
18 aug 2026 CD San Antonio – Club Aurora 0–1 90' 8.5
16 aug 2026 Blooming – Club Aurora 3–0 45' 7.1

Carrière en transfers

6 clubs · 10 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Gratis transfer
  10. Strongest S20 Naar: The Strongest
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating7,08
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 10 7,08 nov 2025 aug 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,0 6,7 7,4 7,3 6,4 6,0 8,5 6,0 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Club Aurora 20 (18) 1.530 6 5 7,19
2026 Copa Bolivia Club Aurora 6 (5) 494 2 0 7,13
2026 Torneo Amistoso De Verano Club Aurora 1 (0) – 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Copa Bolivia 2026 · percentiel onder aanvallers (23 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 46 xG 50 Schoten 67 xA 50 Sleutelpasses 63 Succesvolle dribbels 37 Gewonnen luchtduels 41 Rating 76

5 wedstrijden · 404 min

Rodrigo Ramallo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,45
46
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,79
67
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,34
63
Succesvolle dribbels / 90 min 0,45
37
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,45
41
Rating 7,22
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?