OrcaScore
10

Aanvaller

Alfie May

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.174 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,46
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd33
Geboortedatum2 jul 1993
Lengte176 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€470K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten86
Rating7,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid19 · 68%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels0 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten31
Balverlies11
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten930
Rating6,78
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)32 (10)
Passes · nauwkeurigheid237 · 76%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels28 / 66
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,85 / 0,71
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten388
Balverlies104
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels26
Clearances8
Balveroveringen34
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt5
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)109,12
Topsnelheid (km/u)35,30
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten158
Rating7,25
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (3)
Passes · nauwkeurigheid33 · 79%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels7 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten61
Balverlies23
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek51
Tactiek50
Verdediging39
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

126

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Rochdale – Doncaster Rovers 1–4 86' 7.7
31 okt 2026 Milton Keynes Dons – Doncaster Rovers 6–1 61' 6.7
24 okt 2026 Doncaster Rovers – Sheffield Wednesday 2–0 22' 6.7
20 okt 2026 Doncaster Rovers – Stockport County 0–2 67' 6.6
17 okt 2026 Leicester City – Doncaster Rovers 2–1 90' 6.1
10 okt 2026 Doncaster Rovers – Burton Albion 1–0 90' 7.1
19 sep 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 0–2 62' 7.6
12 sep 2026 AFC Wimbledon – Doncaster Rovers 1–0 90' 6.8
5 sep 2026 Doncaster Rovers – Plymouth Argyle 2–3 90' 7.3
1 sep 2026 Doncaster Rovers – Notts County 1–1 90' 6.5
29 aug 2026 Stevenage – Doncaster Rovers 2–2 90' 6.3
25 aug 2026 Doncaster Rovers – Middlesbrough 1–3 68' 6.6
22 aug 2026 Doncaster Rovers – Barnsley 0–0 88' 7.3
15 aug 2026 Mansfield – Doncaster Rovers 2–1 90' 6.4
8 aug 2026 Stockport County – Doncaster Rovers 5–6 90' 7.9

Carrière en transfers

13 clubs · 15 transfers · totale transfersom 2.6M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 1.4M €
  4. Transfer 915k €
  5. Transfer 290k €
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Gratis transfer
  15. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd7,73 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 10 6,88 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 6,7 6,7 6,6 6,1 7,1 7,6 6,8 7,3 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Doncaster Rovers 12 (11) 930 3 1 6,78
2026 EFL Cup Doncaster Rovers 2 (2) 158 1 0 7,25
2026 Football League Trophy Doncaster Rovers 1 (0) 86 1 0 7,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 52 xG 80 Schoten 86 xA 58 Sleutelpasses 78 Succesvolle dribbels 12 Gewonnen luchtduels 20 Rating 69

6 wedstrijden · 510 min

Alfie May: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,35
52
xG / 90 min 0,50
80
Schoten / 90 min 3,53
86
xA / 90 min 0,10
58
Sleutelpasses / 90 min 1,76
78
Succesvolle dribbels / 90 min 0,18
12
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,35
20
Rating 6,97
69

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?