OrcaScore
10

Middenvelder

Paul Wanner

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
605 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,45
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd20
Geboortedatum22 dec 2005
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€23M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Foot Injury · Afwezig Sinds 28 sep 2026 · Beëindigd: 24 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 4
Minuten402
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)8 (5)
Passes · nauwkeurigheid214 · 90%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen13 / 2
Gewonnen duels22 / 41
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,71 / 0,87
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten280
Balverlies41
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels20
Clearances4
Balveroveringen21
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)51,53
Topsnelheid (km/u)33,27
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten113
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid50 · 84%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels5 / 11
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,38
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten67
Balverlies14
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,04
Topsnelheid (km/u)30,72
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid25 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels6 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,33
Topsnelheid (km/u)29,77

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek55
Tactiek45
Verdediging41
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

6

Nationaal elftal

  • Austria9 caps · 0 goals · debuut mrt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 sep 2026 Austria – Kosovo 3–1 68' 6.6
24 sep 2026 Austria – Israel 3–1 45' 7.4
20 sep 2026 FC Twente – PSV 3–2 80' 6.9
13 sep 2026 PSV – Sparta 4–1 77' 8.0
10 sep 2026 PSV – Shakhtar Donetsk 1–1 90' 6.9
5 sep 2026 AFC Ajax – PSV 1–3 45' 7.0
30 aug 2026 FC Utrecht – PSV 1–6 25' 7.3
23 aug 2026 PSV – FC Groningen 5–1 22' 6.5
15 aug 2026 Excelsior – PSV 1–2 63' 6.6
8 aug 2026 PSV – Fortuna Sittard 2–2 90' 6.7
2 aug 2026 PSV – AZ Alkmaar 0–4 27' 6.8
2 jul 2026 Spain – Austria 3–0 90' 6.2
28 jun 2026 Algeria – Austria 3–3 45' 6.5
22 jun 2026 Argentina – Austria 2–0 68' 6.2
17 jun 2026 Austria – Jordan 3–1 31' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers · totale transfersom 15M €
  1. Bayern Naar: PSV
    Transfer 15M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd6,627 sep 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,94 nov 2025 mrt 2026 sep 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,4 6,9 8,0 6,9 7,0 7,3 6,5 6,6 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 VriendenLoterij Eredivisie PSV 7 (4) 402 0 2 7,00
2026 UEFA Nations League Austria 2 (1) 113 0 1 7,00
2026 UEFA Champions League PSV 1 (1) 90 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 73 Sleutelpasses 20 Voltooide passes 21 Passnauwkeurigheid 12 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 74 Tackles + onderscheppingen 76 Rating 12

6 wedstrijden · 280 min

Paul Wanner: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,20
73
Sleutelpasses / 90 min 0,64
20
Voltooide passes / 90 min 25,1
21
Passnauwkeurigheid 77,2%
12
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 1,29
74
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,54
76
Rating 6,56
12

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?