OrcaScore
17

Middenvelder

Carlos Mora

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.377 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,72
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
7,46
Leeftijd25
Geboortedatum18 mrt 2001
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing red_card_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 18 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 10
Minuten1.015
Rating7,42
Doelpunten / Assists0 / 6
Schoten (op doel)12 (2)
Passes · nauwkeurigheid469 · 84%
Kansen gecreëerd26
Tackles / Onderscheppingen26 / 12
Gewonnen duels71 / 116
Succesvolle dribbels22
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,54 / 2,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd11
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes26
Nauwkeurige voorzetten12
Balcontacten790
Balverlies156
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels55
Clearances24
Balveroveringen62
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt13
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets6
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)93,03
Topsnelheid (km/u)36,00
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten272
Rating7,63
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)6 (5)
Passes · nauwkeurigheid78 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels13 / 35
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,65 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage67%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten127
Balverlies38
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels9
Clearances1
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,77
Topsnelheid (km/u)32,82
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid23 · 65%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels10 / 16
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten59
Balverlies20
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels9
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,36
Topsnelheid (km/u)31,17

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek58
Tactiek49
Verdediging57
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

2511

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Universitatea Craiova – KF Egnatia – – –
1 nov 2026 Universitatea Craiova – FC Botoșani 2–1 90' 7.3
26 okt 2026 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Universitatea Craiova 0–5 90' 7.3
22 okt 2026 Inter Club d'Escaldes – Universitatea Craiova 1–3 90' 7.4
18 okt 2026 Universitatea Craiova – FCV Farul Constanța 2–0 90' 7.2
11 okt 2026 FK Csíkszereda Miercurea Ciuc – Universitatea Craiova 0–1 90' 7.1
5 okt 2026 Costa Rica – Haiti 2–0 59' 7.5
2 okt 2026 Nicaragua – Costa Rica 0–3 78' 8.0
28 sep 2026 Haiti – Costa Rica 2–0 45' 6.3
25 sep 2026 Costa Rica – Curaçao 3–4 90' 8.7
19 sep 2026 Universitatea Craiova – FCSB 5–0 90' 7.3
13 sep 2026 FC Corvinul Hunedoara – Universitatea Craiova 0–1 86' 7.7
7 sep 2026 Universitatea Craiova – FC Universitatea Cluj 4–0 90' 7.4
31 aug 2026 FC Rapid București – Universitatea Craiova 1–1 90' 6.9
27 aug 2026 FC Ararat-Armenia – Universitatea Craiova 1–0 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 340k €
  1. Transfer 340k €
  2. Transfer
  3. Alajuelense U17 Naar: Once de Abril
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,22
Rating laatste wedstrijd7,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,22 dec 2025 jun 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,3 7,4 7,2 7,1 7,5 8,0 6,3 8,7 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 SuperLiga României Universitatea Craiova 14 (10) 1.015 0 6 7,42
2026 CONCACAF Nations League Costa Rica 4 (4) 272 4 0 7,63
2026 UEFA Conference League Universitatea Craiova 1 (1) 90 0 1 7,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder middenvelders (199 spelers)

Vergelijken
50 xA 61 Sleutelpasses 28 Voltooide passes 7 Passnauwkeurigheid 2 Progressieve balvoeringen 15 Succesvolle dribbels 100 Tackles + onderscheppingen 49 Rating 15

4 wedstrijden · 284 min

Carlos Mora: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,12
61
Sleutelpasses / 90 min 0,63
28
Voltooide passes / 90 min 15,8
7
Passnauwkeurigheid 64,9%
2
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
15
Succesvolle dribbels / 90 min 3,17
100
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,54
49
Rating 6,58
15

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?