OrcaScore
4

Verdediger

Pablo Marí

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
928 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,10
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,70
Leeftijd33
Geboortedatum31 aug 1993
Lengte191 cm
Gewicht87 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,2M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid175 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels5 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,25 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten207
Balverlies22
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances14
Balveroveringen11
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,60
Topsnelheid (km/u)32,69
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 6
Minuten550
Rating6,78
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid343 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels17 / 32
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten413
Balverlies46
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels6
Clearances33
Balveroveringen22
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)46,56
Topsnelheid (km/u)32,63
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten108
Rating5,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid41 · 93%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek46
Tactiek64
Verdediging72
Creativiteit38

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Al-Sadd – Al Shamal SC 4–1 90' 6.3
27 okt 2026 Al Shamal SC – Al-Hilal 3–1 90' 6.7
23 okt 2026 Al Shamal SC – Qatar SC 2–3 75' 6.7
17 okt 2026 Lusail SC – Al Shamal SC 0–0 90' 7.3
12 okt 2026 Tractor – Al Shamal SC 0–0 90' 6.9
8 okt 2026 Al Shamal SC – Al Duhail 0–4 16' 6.4
22 sep 2026 Al Bidda SC – Al Shamal SC 0–4 – –
14 sep 2026 Al Shamal SC – Al-Ittihad 1–1 90' 6.7
10 sep 2026 Al-Wakrah – Al Shamal SC 1–1 90' 7.8
4 sep 2026 Al Shamal SC – Al-Shahaniya 4–2 90' 6.1
1 sep 2026 Al Shamal SC – Al-Rayyan 3–3 90' 5.9
27 aug 2026 Al-Gharafa – Al Shamal SC 1–3 90' 7.3
21 aug 2026 Al-Arabi SC – Al Shamal SC 2–2 9' 6.3
13 apr 2026 Al-Hilal – Al-Sadd 5–7 55' 6.7
16 feb 2026 Al-Hilal – Al-Wahda FC 2–1 61' 6.4

Carrière en transfers

14 clubs · 21 transfers · totale transfersom 18.8M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 2M €
  3. Transfer 2.7M €
  4. Arsenal Naar: Monza
    Transfer 6.2M €
  5. Monza Naar: Arsenal
    Terug van verhuur
  6. Arsenal Naar: Monza
    Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 6M €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer 1.7M €
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Transfer 200k €
  20. Gratis transfer
  21. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,330 okt 2026
Gemiste wedstrijden51 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,70 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,7 6,7 7,3 6,9 6,4 6,7 7,8 6,1 5,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stars League Al Shamal SC 8 (6) 550 1 0 6,78
2026 AFC Champions League Elite Al Shamal SC 3 (3) 270 0 0 6,77
2026 Qatar Cup Al Shamal SC 1 (1) 108 0 0 5,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder verdedigers (167 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 54 Onderscheppingen 42 Clearances 94 Gewonnen luchtduels 91 Gewonnen duels 93 Passnauwkeurigheid 96 Progressieve balvoeringen 19 Rating 92

4 wedstrijden · 339 min

Pablo Marí: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,59
54
Onderscheppingen / 90 min 1,06
42
Clearances / 90 min 6,90
94
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,92
91
Gewonnen duels 66,7%
93
Passnauwkeurigheid 91,9%
96
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
19
Rating 7,25
92

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?