OrcaScore
20

Verdediger

Cameron Carter-Vickers

  • Celtic
  • USA
  • 28 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
737 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,39
Leeftijd28
Geboortedatum31 dec 1997
Lengte185 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€8,6M
Contract tot31 mei 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Strain Injury · Afwezig Sinds 10 okt 2026 · Beëindigd: 24 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten647
Rating7,49
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid597 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen15 / 7
Gewonnen duels66 / 86
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes23
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten706
Balverlies71
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels41
Gewonnen grondduels25
Clearances53
Balveroveringen26
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week3
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,75
Topsnelheid (km/u)33,59
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid82 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels6 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten94
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels2
Clearances6
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,00
Topsnelheid (km/u)30,38
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1

Eigenschappen

Kenmerken

Sterke punten

162515

Nationaal elftal

  • USA19 caps · 0 goals · debuut nov 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 mrt 2027 St. Johnstone – Celtic – – –
5 nov 2026 Celtic – Beşiktaş JK – – –
1 nov 2026 Falkirk FC – Celtic 2–0 90' 6.9
28 okt 2026 Celtic – Dundee United 2–2 – –
25 okt 2026 Hibernian – Celtic 1–2 17' 7.1
20 sep 2026 Celtic – Rangers 0–1 90' 8.6
17 sep 2026 Celtic – Ferencváros TC 1–3 90' 6.6
13 sep 2026 Rangers – Celtic 3–0 90' 6.2
5 sep 2026 St. Mirren – Celtic 1–2 90' 7.7
2 sep 2026 Celtic – Aberdeen 3–0 90' 7.7
29 aug 2026 Celtic – Falkirk FC 2–1 90' 6.6
25 aug 2026 LASK – Celtic 5–1 90' 6.6
19 aug 2026 Celtic – LASK 3–0 90' 7.4
15 aug 2026 Dundee United – Celtic 0–4 90' 7.4
9 aug 2026 Kilmarnock – Celtic 1–5 90' 7.1

Carrière en transfers

9 clubs · 16 transfers · totale transfersom 7M €
  1. Transfer 7M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)14
Gemiddelde rating7,12
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden101 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 7,12 jul 2026 sep 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,1 8,6 6,6 6,2 7,7 7,7 6,6 6,6 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Celtic 8 (7) 647 0 0 7,49
2026 UEFA Europa League Celtic 1 (1) 90 0 0 6,60
2026 Scottish League Cup Celtic – – 0 – 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder verdedigers (195 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 37 Onderscheppingen 42 Clearances 71 Gewonnen luchtduels 86 Gewonnen duels 92 Passnauwkeurigheid 93 Progressieve balvoeringen 17 Rating 65

3 wedstrijden · 270 min

Cameron Carter-Vickers: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,33
37
Onderscheppingen / 90 min 1,00
42
Clearances / 90 min 5,00
71
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,00
86
Gewonnen duels 68,0%
92
Passnauwkeurigheid 92,4%
93
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
17
Rating 6,90
65

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?