OrcaScore
5

Middenvelder

Obinna Nwobodo

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
1.929 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,28
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,75
Leeftijd29
Geboortedatum29 nov 1996
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€2,7M
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 20
Minuten1.476
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid759 · 86%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen60 / 20
Gewonnen duels93 / 154
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,58 / 0,82
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten989
Balverlies148
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels77
Clearances36
Balveroveringen92
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt32
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)163,74
Topsnelheid (km/u)36,09
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten188
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid106 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen6 / 4
Gewonnen duels11 / 20
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten135
Balverlies21
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels9
Clearances2
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten265
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 5
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid119 · 85%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen9 / 2
Gewonnen duels14 / 31
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten159
Balverlies28
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances5
Balveroveringen19
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,98
Topsnelheid (km/u)33,01

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek50
Tactiek52
Verdediging58
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FC Cincinnati – Philadelphia Union 1–0 90' 7.2
29 okt 2026 Inter Miami CF – FC Cincinnati 2–2 72' 7.1
25 okt 2026 DC United – FC Cincinnati 0–2 59' 6.8
22 okt 2026 FC Cincinnati – DC United 2–1 90' 7.8
19 okt 2026 FC Cincinnati – Columbus Crew 0–2 90' 7.2
15 okt 2026 FC Cincinnati – New England Revolution 2–3 45' 6.7
11 okt 2026 Atlanta United – FC Cincinnati 1–3 78' 6.4
27 sep 2026 CF Montréal – FC Cincinnati 3–1 77' 6.9
20 sep 2026 Houston Dynamo – FC Cincinnati 2–2 54' 6.9
10 sep 2026 Philadelphia Union – FC Cincinnati 5–0 16' 3.1
6 sep 2026 FC Cincinnati – DC United – 0' –
30 aug 2026 Nashville SC – FC Cincinnati 4–0 45' 6.3
23 aug 2026 FC Cincinnati – Seattle Sounders FC 1–1 1' –
20 aug 2026 FC Cincinnati – New York City FC 2–1 72' 6.6
16 aug 2026 Orlando City SC – FC Cincinnati 1–1 45' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 3.2M €
  1. Transfer 2.7M €
  2. Transfer 500k €
  3. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd7,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden4
3 4 5 6 7 8 9 6,75 nov 2025 jul 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,1 6,8 7,8 7,2 6,7 6,4 6,9 6,9 3,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS FC Cincinnati 27 (20) 1.476 0 1 6,65
2026 CONCACAF Champions Cup FC Cincinnati 4 (3) 265 0 5 7,40
2026 Leagues Cup FC Cincinnati 3 (2) 188 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2024 · percentiel onder middenvelders (249 spelers)

Vergelijken
50 xA 7 Sleutelpasses 14 Voltooide passes 69 Passnauwkeurigheid 60 Progressieve balvoeringen 49 Succesvolle dribbels 51 Tackles + onderscheppingen 93 Rating 48

33 wedstrijden · 2.735 min

Obinna Nwobodo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
7
Sleutelpasses / 90 min 0,59
14
Voltooide passes / 90 min 42,4
69
Passnauwkeurigheid 85,6%
60
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
49
Succesvolle dribbels / 90 min 0,82
51
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,44
93
Rating 6,89
48

Hoe berekenen we dit?