OrcaScore
32

Verdediger

Noah Allen

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
1.989 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,27
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd22
Geboortedatum28 apr 2004
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,2M
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen29 / 18
Minuten1.634
Rating6,72
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid926 · 88%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen36 / 14
Gewonnen duels67 / 121
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,73 / 2,35
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage25%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten1.279
Balverlies175
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels50
Clearances46
Balveroveringen54
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt16
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)192,30
Topsnelheid (km/u)34,64
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten215
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid81 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten114
Balverlies16
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten140
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid67 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten102
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances6
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,77
Topsnelheid (km/u)31,94

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek43
Tactiek46
Verdediging62
Creativiteit42

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Colorado Rapids – Chicago Fire 2–4 81' 6.7
29 okt 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 8' 6.7
25 okt 2026 Atlanta – Chicago Fire 2–3 45' 6.0
18 okt 2026 New England Revolution – Chicago Fire 1–0 23' 6.8
15 okt 2026 Chicago Fire – Philadelphia Union 1–3 90' 7.4
10 okt 2026 Chicago Fire – New York City FC 2–1 19' 6.7
6 okt 2026 Northern Ireland U21 – Greece U21 0–1 – –
1 okt 2026 Greece U21 – Latvia U21 4–2 – –
26 sep 2026 Georgia U21 – Greece U21 0–3 – –
20 sep 2026 Nashville SC – Chicago Fire 3–0 90' 6.8
14 sep 2026 Chicago Fire – New England Revolution 1–2 90' 5.9
10 sep 2026 Chicago Fire – Inter Miami CF 1–1 90' 7.1
6 sep 2026 Toronto FC – Chicago Fire 4–4 45' 6.6
30 aug 2026 Inter Miami CF – CF Montréal 7–1 86' 6.8
23 aug 2026 Inter Miami CF – Toronto FC 1–2 32' 5.8

Carrière en transfers

5 clubs · 11 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Inter Miami CF II Naar: Miami Academy
    Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Inter Miami CF II Naar: Miami Academy
    Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Weston FC Naar: Miami Academy
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,71 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,7 6,0 6,8 7,4 6,7 6,8 5,9 7,1 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Chicago Fire 29 (18) 1.634 1 2 6,72
2026 Leagues Cup Inter Miami CF 3 (3) 215 0 3 6,83
2026 CONCACAF Champions Cup Inter Miami CF 2 (1) 140 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 41 Onderscheppingen 4 Clearances 46 Gewonnen luchtduels 20 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 61 Progressieve balvoeringen 63 Rating 16

7 wedstrijden · 450 min

Noah Allen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,40
41
Onderscheppingen / 90 min 0,20
4
Clearances / 90 min 3,20
46
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,60
20
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 89,2%
61
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,00
63
Rating 6,51
16

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?