OrcaScore
24

Verdediger

Fabio Desole

  • Carpi
  • Italy
  • 20 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
942 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,42
Leeftijd20
Geboortedatum20 jan 2006
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€135K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten743
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid312 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen24 / 6
Gewonnen duels52 / 88
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten449
Balverlies82
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels37
Clearances24
Balveroveringen26
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt21
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)72,15
Topsnelheid (km/u)35,26
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten199
Rating6,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid63 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels15 / 29
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels5
Clearances7
Balveroveringen21
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Carpi – Renate 0–5 26' 5.8
28 okt 2026 Carpi – Ravenna 7–5 90' 5.5
24 okt 2026 Alcione Milano – Carpi 1–2 90' 6.7
17 okt 2026 Carpi – Lumezzane 3–1 90' 6.8
10 okt 2026 Pergolettese – Carpi 2–1 63' 6.2
3 okt 2026 Pro Vercelli – Carpi 2–0 90' 6.5
27 sep 2026 Carpi – Arzignano Valchiampo 0–3 45' 5.4
20 sep 2026 Novara – Carpi 2–2 90' 6.7
17 sep 2026 Carpi – Ospitaletto Franciacorta 2–2 87' 6.7
13 sep 2026 Carpi – Cittadella 1–2 90' 6.8
6 sep 2026 AlbinoLeffe – Carpi 0–1 72' 6.9
2 sep 2026 Carpi – Pro Vercelli 7–6 90' 7.0
30 aug 2026 Carpi – Juventus Next Gen U23 3–3 – –
21 aug 2026 Union Brescia – Carpi 3–1 – –
15 aug 2026 Carpi – Pianese 3–2 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Torino Naar: Carpi
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Chievo Naar: Torino
    Terug van verhuur
  3. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)14
Gemiddelde rating6,41
Rating laatste wedstrijd5,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,41 dec 2025 sep 2026 nov 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 5,5 6,7 6,8 6,2 6,5 5,4 6,7 6,7 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone A Carpi 10 (9) 743 0 1 6,45
2026 Coppa Italia Serie C Carpi 2 (2) 199 0 0 6,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone A 2026 · percentiel onder verdedigers (81 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 26 Onderscheppingen 3 Clearances 60 Gewonnen luchtduels 11 Gewonnen duels 49 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 45 Rating 12

6 wedstrijden · 487 min

Fabio Desole: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
26
Onderscheppingen / 90 min 0,74
3
Clearances / 90 min 4,44
60
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,74
11
Gewonnen duels 56,1%
49
Passnauwkeurigheid 84,8%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Rating 6,54
12

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?