OrcaScore
6

Middenvelder

Nico González

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
683 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,13
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,83
Leeftijd24
Geboortedatum3 jan 2002
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€54M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten501
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid333 · 84%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen10 / 7
Gewonnen duels24 / 55
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,65
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten396
Balverlies64
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels18
Clearances5
Balveroveringen31
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)64,66
Topsnelheid (km/u)30,60
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten11
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid10 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten10
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten171
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid133 · 89%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 4
Gewonnen duels3 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten147
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek56
Tactiek60
Verdediging57
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

2613

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Fulham – Newcastle United – – –
2 nov 2026 Newcastle United – Everton 0–1 64' 6.6
29 okt 2026 Everton – Newcastle United 3–1 81' 6.5
25 okt 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 90' 7.7
17 okt 2026 Newcastle United – Aston Villa 0–1 90' 7.2
12 okt 2026 Coventry City – Newcastle United 4–1 90' 7.3
14 sep 2026 Leeds United – Newcastle United 4–1 19' 6.5
8 sep 2026 Millwall – Newcastle United 0–1 90' 6.9
5 sep 2026 Newcastle United – Bournemouth 2–2 77' 6.4
29 aug 2026 Tottenham Hotspur – Newcastle United 0–2 71' 6.6
23 aug 2026 Manchester City – Bournemouth 2–1 – –
16 aug 2026 Arsenal – Manchester City 3–0 11' 6.6
9 aug 2026 Manchester City – Atlético Madrid 3–1 29' 6.8
5 aug 2026 K-League Allstars – Manchester City 1–3 – –
1 aug 2026 Manchester City – Inter 2–4 45' 7.3

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers · totale transfersom 137M €
  1. Transfer 56M €
  2. Porto Naar: Man City
    Transfer 60M €
  3. Transfer 21.2M €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd6,62 nov 2026
Gemiste wedstrijden21 blessure geregistreerd
6 7 8 9 6,97 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 7,7 7,2 7,3 6,5 6,9 6,4 6,6 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Newcastle United 7 (7) 501 0 1 6,90
2026 EFL Cup Newcastle United 2 (2) 171 0 0 6,70
2026 Community Shield Manchester City 1 (0) 11 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 67 Sleutelpasses 32 Voltooide passes 99 Passnauwkeurigheid 99 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 60 Tackles + onderscheppingen 88 Rating 46

8 wedstrijden · 410 min

Nico González: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,18
67
Sleutelpasses / 90 min 0,88
32
Voltooide passes / 90 min 80,3
99
Passnauwkeurigheid 94,6%
99
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,88
60
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,17
88
Rating 6,81
46

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?