OrcaScore
22

Middenvelder

Alan Varela

  • FC Porto
  • Argentina
  • 25 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
413 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd25
Geboortedatum4 jul 2001
Lengte177 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€30M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten158
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid73 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels5 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten85
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,41
Topsnelheid (km/u)31,50
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid95 · 94%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,28 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten107
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten165
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid98 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels7 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten125
Balverlies20
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,14
Topsnelheid (km/u)31,45

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek55
Tactiek55
Verdediging57
Creativiteit52

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Porto – Estoril 4–0 16' 6.6
28 okt 2026 Porto – Académico Viseu 1–0 90' 6.8
24 okt 2026 Gil Vicente – Porto 0–1 18' 6.7
20 okt 2026 Porto – PSV Eindhoven 0–1 – –
14 okt 2026 Real Betis – Porto 3–2 90' 6.6
10 okt 2026 CS Marítimo – Porto 1–2 45' 6.8
2 okt 2026 Deportivo de A Coruña – Porto 1–3 – –
20 sep 2026 Porto – Benfica 3–1 – –
12 sep 2026 Casa Pia – Porto 1–4 20' 6.5
8 sep 2026 Porto – Manchester City 0–2 68' 6.7
4 sep 2026 Porto – Moreirense 2–1 – –
29 aug 2026 Académico Viseu – Porto 0–3 8' 6.5
23 aug 2026 Porto – FC Arouca 2–0 – –
9 aug 2026 Porto – FC Alverca 2–0 58' 6.7
1 aug 2026 Porto – Torreense 1–0 45' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 8M €
  1. Transfer 8M €
  2. Transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden1
5 6 7 8 9 6,84 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,8 6,7 6,6 6,8 6,5 6,7 6,5 6,7 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Portugal Betclic Porto 6 (2) 165 0 0 6,63
2026 UEFA Champions League Porto 2 (2) 158 0 0 6,65
2026 Taça da Liga Porto 1 (1) 90 0 0 6,80
2026 Supertaça Porto 1 (0) 45 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 45 Sleutelpasses 36 Voltooide passes 91 Passnauwkeurigheid 90 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 53 Tackles + onderscheppingen 77 Rating 67

9 wedstrijden · 366 min

Alan Varela: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
45
Sleutelpasses / 90 min 0,74
36
Voltooide passes / 90 min 51,6
91
Passnauwkeurigheid 89,4%
90
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,74
53
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,44
77
Rating 6,92
67

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?