OrcaScore
58

Verdediger

Mirko Miceli

  • Novara
  • Italy
  • 35 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
1.001 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,86
Leeftijd35
Geboortedatum16 jun 1991
Lengte186 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€90K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten810
Rating6,72
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid439 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen7 / 8
Gewonnen duels42 / 78
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes56
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten541
Balverlies97
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels25
Gewonnen grondduels17
Clearances48
Balveroveringen41
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt22
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,12
Topsnelheid (km/u)33,85
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten191
Rating7,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid70 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels13 / 24
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels5
Clearances11
Balveroveringen15
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek46
Tactiek52
Verdediging60
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 AlbinoLeffe – Novara 2–2 – –
10 okt 2026 Novara – Cittadella 0–2 90' 6.9
4 okt 2026 Dolomiti Bellunesi – Novara 1–2 90' 6.9
26 sep 2026 Novara – Ospitaletto Franciacorta 0–2 90' 6.8
20 sep 2026 Novara – Carpi 2–2 90' 5.5
17 sep 2026 Lumezzane – Novara 0–0 90' 7.3
13 sep 2026 Novara – Pergolettese 0–1 90' 6.8
7 sep 2026 Renate – Novara 1–2 90' 6.5
3 sep 2026 Novara – Livorno 1–4 90' 7.4
31 aug 2026 Novara – Folgore Caratese 2–2 90' 6.3
22 aug 2026 Juventus Next Gen U23 – Novara 1–0 90' 7.5
16 aug 2026 Alcione Milano – Novara 0–1 90' 7.6
26 jul 2026 Novara – Inter U23 2–1 – –
27 mei 2026 Catania – Ascoli 2–1 – –
24 mei 2026 Ascoli – Catania 4–0 90' 6.0

Carrière en transfers

17 clubs · 21 transfers · totale transfersom 100k €
  1. Catania Naar: Novara
    Transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Turris Naar: Taranto
    Gratis transfer
  5. Taranto Naar: Turris
    Terug van verhuur
  6. Turris Naar: Taranto
    Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Transfer 100k €
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Gratis transfer
  13. Zonder club Naar: RapalloBogliasco
    Transfer
  14. Varese Naar: Zonder club
    Transfer
  15. Valle d'Aosta Naar: Varese
    Terug van verhuur
  16. Varese Naar: Valle d'Aosta
    Verhuur
  17. Gratis transfer
  18. Terug van verhuur
  19. Verhuur
  20. Gratis transfer
  21. Catania Naar: USG
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,910 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,84 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,9 6,8 5,5 7,3 6,8 6,5 7,4 6,3 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone A Novara 9 (9) 810 0 0 6,72
2026 Coppa Italia Serie C Novara 2 (2) 191 0 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone A 2026 · percentiel onder verdedigers (81 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 54 Onderscheppingen 18 Clearances 58 Gewonnen luchtduels 64 Gewonnen duels 57 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 45 Rating 44

8 wedstrijden · 720 min

Mirko Miceli: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,13
54
Onderscheppingen / 90 min 1,13
18
Clearances / 90 min 4,38
58
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,50
64
Gewonnen duels 58,6%
57
Passnauwkeurigheid 83,9%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Rating 6,76
44

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?