OrcaScore
28

Verdediger

Jhon Gamboa

  • Envigado FC
  • Colombia
  • 25 jaar
  • 194 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
3.060 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,12
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,11
Leeftijd25
Geboortedatum20 mrt 2001
Lengte194 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€360K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen34 / 34
Minuten3.060
Rating7,11
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)16 (5)
Passes · nauwkeurigheid1.455 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels240 / 383
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage19%
Nauwkeurige lange passes123
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels135
Clearances178
Balveroveringen371
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt24
Buitenspel1
Clean sheets17

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek41
Tactiek51
Verdediging66
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

2516

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Envigado FC – Independiente Valle del Cauca 2–0 90' 7.2
24 okt 2026 Patriotas Boyacá – Envigado FC 0–2 90' 8.1
18 okt 2026 Envigado FC – Barranquilla FC 1–0 90' 6.5
15 okt 2026 Envigado FC – Real Santander 1–1 90' 6.7
11 okt 2026 Envigado FC – Internacional de Palmira 1–1 90' 7.4
6 okt 2026 Bogotá FC – Envigado FC 3–3 90' 6.0
1 okt 2026 Envigado FC – Orsomarso SC 0–0 90' 7.6
27 sep 2026 Envigado FC – Atlético Cali 3–0 90' 8.1
22 sep 2026 Real Cartagena – Envigado FC 0–0 90' 7.2
12 sep 2026 Envigado FC – Leones FC 1–1 90' 7.4
6 sep 2026 Boca Juniors de Cali – Envigado FC 2–2 90' 7.1
1 sep 2026 Envigado FC – Unión Magdalena 0–1 90' 6.7
24 aug 2026 Deportes Quindío – Envigado FC 1–0 90' 6.7
19 aug 2026 Tigres FC – Envigado FC 2–1 90' 6.0
3 aug 2026 Independiente Valle del Cauca – Envigado FC 1–1 90' 7.0

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Zonder club Naar: Envigado
    Transfer
  2. Quindío Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Patriotas U20 Naar: Quindío
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,10
Rating laatste wedstrijd7,73 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,10 jan 2026 mei 2026 nov 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 7,2 8,1 6,5 6,7 7,4 6,0 7,6 8,1 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Categoría Primera B Envigado FC 34 (34) 3.060 3 1 7,12

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Categoría Primera B 2026 · percentiel onder verdedigers (65 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 59 Onderscheppingen 6 Clearances 78 Gewonnen luchtduels 99 Gewonnen duels 85 Passnauwkeurigheid 45 Progressieve balvoeringen 50 Rating 58

7 wedstrijden · 630 min

Jhon Gamboa: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,14
59
Onderscheppingen / 90 min 1,00
6
Clearances / 90 min 5,43
78
Gewonnen luchtduels / 90 min 5,43
99
Gewonnen duels 65,8%
85
Passnauwkeurigheid 81,2%
45
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,03
58

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?