OrcaScore
3

Verdediger

Marko Jevremović

  • Forge FC
  • Serbia
  • 30 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.849 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,07
Leeftijd30
Geboortedatum23 feb 1996
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€155K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 24
Minuten2.115
Rating7,21
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)33 (14)
Passes · nauwkeurigheid903 · 80%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen51 / 20
Gewonnen duels97 / 166
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,36 / 0,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes62
Nauwkeurige voorzetten28
Balcontacten1.522
Balverlies404
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels91
Clearances56
Balveroveringen84
Fouten ondervonden29
Fouten gemaakt27
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week5
Clean sheets11
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)148,02
Topsnelheid (km/u)35,62
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten554
Rating6,57
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid234 · 79%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 8
Gewonnen duels14 / 36
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten376
Balverlies107
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels7
Clearances17
Balveroveringen22
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid74 · 69%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels7 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten120
Balverlies34
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances13
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,10
Topsnelheid (km/u)32,21

Carrière en transfers

9 clubs · 11 transfers
  1. Zonder club Naar: Forge
    Transfer
  2. Kallithea Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Zvijezda 09 Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Mladost Naar: Javor
    Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating7,07
Rating laatste wedstrijd8,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,07 feb 2026 jul 2026 nov 2026 8,6

Laatste 10 wedstrijden

8,6 7,5 6,2 8,4 7,5 6,6 6,9 7,0 6,9 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Forge FC 24 (24) 2.115 3 0 7,21
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (6) 554 0 0 6,57
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 180 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder verdedigers (34 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 24 Onderscheppingen 60 Clearances 2 Gewonnen luchtduels 2 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 2 Progressieve balvoeringen 75 Rating 46

5 wedstrijden · 450 min

Marko Jevremović: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,00
24
Onderscheppingen / 90 min 1,20
60
Clearances / 90 min 1,20
2
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
2
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 79,2%
2
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,20
75
Rating 6,78
46

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?