OrcaScore
17

Verdediger

Fabián Hormazábal

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.481 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,25
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd30
Geboortedatum26 apr 1996
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten322
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten132
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 22
Minuten2.027
Rating6,95
Doelpunten / Assists4 / 2
Schoten (op doel)28 (9)
Passes · nauwkeurigheid951 · 80%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen40 / 37
Gewonnen duels118 / 207
Succesvolle dribbels23
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,44 / 0,47
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes36
Nauwkeurige voorzetten14
Balcontacten1.605
Balverlies376
Bal afgepakt19
Gewonnen luchtduels28
Gewonnen grondduels90
Clearances56
Balveroveringen90
Fouten ondervonden27
Fouten gemaakt19
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)226,37
Topsnelheid (km/u)35,45

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval45
Techniek48
Tactiek49
Verdediging61
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

13

Nationaal elftal

  • Chile10 caps · 0 goals · debuut nov 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Universidad de Chile – Club Deportes Antofagasta 4–0 15' 6.9
1 nov 2026 Universidad Católica – Universidad de Chile 1–0 14' 6.4
27 okt 2026 Universidad de Chile – Everton de Viña del Mar 4–1 28' 6.6
12 okt 2026 Universidad de Chile – Ñublense 6–0 33' 8.0
8 okt 2026 Club Deportes Antofagasta – Universidad de Chile 2–0 61' 6.6
27 sep 2026 Universidad de Chile – Everton de Viña del Mar 1–1 90' 7.3
27 sep 2026 Everton de Viña del Mar – Universidad de Chile 0–1 90' 6.4
13 sep 2026 Deportes La Serena – Universidad de Chile 0–3 90' 7.5
6 sep 2026 Universidad de Chile – Coquimbo Unido 4–2 20' 6.7
30 aug 2026 Universidad de Concepción – Universidad de Chile 2–1 90' 6.5
23 aug 2026 Universidad de Chile – Colo-Colo 1–2 83' 6.7
16 aug 2026 Deportes Limache – Universidad de Chile 1–3 79' 8.5
10 aug 2026 Universidad de Chile – Palestino 2–1 90' 7.2
3 aug 2026 Universidad de Chile – Huachipato 2–0 90' 7.1
27 jul 2026 Audax Italiano – Universidad de Chile 1–2 90' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,96 nov 2026
Gemiste wedstrijden04 blessures geregistreerd
6 7 8 9 6,90 dec 2025 jun 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,4 6,6 8,0 6,6 7,3 6,4 7,5 6,7 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Universidad de Chile 26 (22) 2.027 4 2 6,95
2026 Copa Chile Universidad de Chile 5 (4) 322 0 1 –
2026 Copa de la Liga Universidad de Chile 2 (2) 132 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder verdedigers (51 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 36 Onderscheppingen 62 Clearances 5 Gewonnen luchtduels 27 Gewonnen duels 49 Passnauwkeurigheid 17 Progressieve balvoeringen 64 Rating 57

4 wedstrijden · 283 min

Fabián Hormazábal: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,27
36
Onderscheppingen / 90 min 1,27
62
Clearances / 90 min 1,91
5
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,27
27
Gewonnen duels 56,3%
49
Passnauwkeurigheid 70,4%
17
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,64
64
Rating 6,85
57

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?