OrcaScore
1

Doelman

Manuel Roffo

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
2.655 min
Reddingen
74
Tegendoelpunten
32
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd26
Geboortedatum4 apr 2000
Lengte184 cm
Gewicht80 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten1.035
Rating6,70
Reddingen / Tegendoelpunten32 / 13
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid362 · 65%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels8 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes65
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten483
Balverlies127
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances10
Balveroveringen124
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien20
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,55
Reddingen / Tegendoelpunten6 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid65 · 45%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten78
Balverlies36
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances3
Balveroveringen16
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien3
Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 16
Minuten1.440
Rating6,79
Reddingen / Tegendoelpunten36 / 17
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid340 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes80
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten475
Balverlies128
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances13
Balveroveringen146
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien24
Afgelegde afstand (km)31,93
Topsnelheid (km/u)26,06

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek59
Verdediging0
Creativiteit0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 – –
26 okt 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 – –
18 okt 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 – –
11 okt 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 – –
6 okt 2026 Cerro Porteño – CS 2 de Mayo 0–2 90' 6.0
27 sep 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 90' 6.2
20 sep 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 90' 7.4
12 sep 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 90' 7.8
8 sep 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 90' 7.6
4 sep 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 90' 6.8
30 aug 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 45' 6.9
23 aug 2026 Olimpia – Cerro Porteño 2–1 90' 6.2
20 aug 2026 Cerro Porteño – Palmeiras 0–1 90' 6.6
16 aug 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 1–0 – –
13 aug 2026 Palmeiras – Cerro Porteño 1–1 90' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 5 transfers · totale transfersom 960k €
  1. Transfer 960k €
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd6,06 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,75 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,0

Laatste 10 wedstrijden

6,0 6,2 7,4 7,8 7,6 6,8 6,9 6,2 6,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Profesional de Fútbol Instituto De Córdoba 16 (16) 1.440 0 0 6,79
2026 Primera División Cerro Porteño 12 (11) 1.035 0 0 6,70
2026 CONMEBOL Libertadores Cerro Porteño 2 (2) 180 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder keepers (14 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 54 Reddingspercentage 61 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 71 Passnauwkeurigheid 39 Nauwkeurige lange passes 89 Rating 61

7 wedstrijden · 585 min

Manuel Roffo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,54
54
Reddingspercentage 76,7%
61
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 33,3%
71
Passnauwkeurigheid 61,6%
39
Nauwkeurige lange passes / 90 min 8,15
89
Rating 6,99
61

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?