OrcaScore
29

Doelman

Nathan Ingham

  • Cavalry FC
  • Canada
  • 33 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
2.790 min
Reddingen
69
Tegendoelpunten
30
Gemiddelde beoordeling
6,95
Leeftijd33
Geboortedatum27 jun 1993
Lengte188 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€135K
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 28
Minuten2.520
Rating7,01
Reddingen / Tegendoelpunten62 / 24
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid703 · 74%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels8 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes132
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten933
Balverlies185
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances13
Balveroveringen216
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets11
Reddingen van binnen de zestien33
Afgelegde afstand (km)4,42
Topsnelheid (km/u)23,20
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,43
Reddingen / Tegendoelpunten7 / 6
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid87 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten114
Balverlies26
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen29
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien5

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek49
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

24

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 2–1 90' 6.7
25 okt 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 7.0
17 okt 2026 Cavalry FC – Pacific FC 4–2 90' 6.4
12 okt 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry FC 2–2 90' 6.7
3 okt 2026 Inter Toronto – Cavalry FC 3–1 90' 6.1
1 okt 2026 Atlético Ottawa – Cavalry FC 3–2 90' 6.4
26 sep 2026 Cavalry FC – FC Supra Du Quebec 6–0 90' 7.2
20 sep 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 90' 7.1
14 sep 2026 Pacific FC – Cavalry FC 0–1 90' 6.9
7 sep 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry FC 1–3 90' 7.2
30 aug 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 6.9
22 aug 2026 Cavalry FC – Atlético Ottawa 3–1 90' 7.3
16 aug 2026 Cavalry FC – Forge FC 2–1 90' 6.6
9 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 1–1 90' 6.8
2 aug 2026 Cavalry FC – Inter Toronto 5–0 90' 6.9

Carrière en transfers

8 clubs · 15 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Zonder club Naar: Inter Toronto
    Transfer
  4. Pittsburgh Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. FGCU Naar: Edmonton
    Gratis transfer
  10. K-W United Naar: FGCU
    Terug van verhuur
  11. FGCU Naar: K-W United
    Verhuur
  12. K-W United Naar: FGCU
    Terug van verhuur
  13. FGCU Naar: K-W United
    Verhuur
  14. K-W United Naar: FGCU
    Terug van verhuur
  15. FGCU Naar: K-W United
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,72 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,96 apr 2026 jul 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,0 6,4 6,7 6,1 6,4 7,2 7,1 6,9 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Cavalry FC 28 (28) 2.520 0 1 7,01
2026 Canadian Championship Cavalry FC 3 (3) 270 0 0 6,43

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder keepers (9 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 33 Reddingspercentage 72 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 83 Passnauwkeurigheid 17 Nauwkeurige lange passes 83 Rating 72

8 wedstrijden · 720 min

Nathan Ingham: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 2,50
33
Reddingspercentage 69,0%
72
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 37,5%
83
Passnauwkeurigheid 71,2%
17
Nauwkeurige lange passes / 90 min 5,00
83
Rating 6,89
72

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?