OrcaScore
9

Aanvaller

Macaulay Langstaff

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.256 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,43
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,59
Leeftijd29
Geboortedatum3 feb 1997
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€720K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 13
Minuten1.166
Rating6,66
Doelpunten / Assists5 / 1
Schoten (op doel)34 (10)
Passes · nauwkeurigheid150 · 77%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels16 / 61
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists5,47 / 0,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist8
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten270
Balverlies81
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels11
Clearances4
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel12
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)102,25
Topsnelheid (km/u)35,84
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating5,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 73%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten21
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval53
Techniek45
Tactiek43
Verdediging38
Creativiteit37

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Salford City – Exeter City 2–1 90' 7.1
26 okt 2026 Walsall – Salford City 2–4 89' 7.9
20 okt 2026 Bristol Rovers – Salford City 1–2 23' 6.2
17 okt 2026 Salford City – Crawley 2–1 90' 8.0
10 okt 2026 Cheltenham Town – Salford City 0–2 89' 6.6
3 okt 2026 Salford City – Fleetwood Town 1–0 90' 7.1
26 sep 2026 Oldham Athletic – Salford City 1–4 84' 5.8
19 sep 2026 Salford City – Swindon Town 1–0 90' 6.6
12 sep 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 90' 6.7
5 sep 2026 Salford City – Port Vale 1–0 71' 6.1
1 sep 2026 Salford City – Newport County 2–1 90' 6.3
29 aug 2026 Shrewsbury Town – Salford City 1–0 90' 6.1
22 aug 2026 Salford City – Chesterfield 0–1 90' 6.6
15 aug 2026 Barnet – Salford City 3–1 90' 6.2
8 aug 2026 Salford City – Shrewsbury Town 4–5 90' 5.6

Carrière en transfers

9 clubs · 17 transfers · totale transfersom 880k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer 830k €
  3. Transfer 50k €
  4. York Naar: Gateshead
    Gratis transfer
  5. Blyth Naar: York
    Terug van verhuur
  6. York Naar: Blyth
    Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Gateshead Naar: York
    Gratis transfer
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating6,56
Rating laatste wedstrijd7,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,56 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 7,9 6,2 8,0 6,6 7,1 5,8 6,6 6,7 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Salford City 14 (13) 1.166 5 1 6,66
2026 EFL Cup Salford City 1 (1) 90 0 0 5,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 42 xG 54 Schoten 44 xA 76 Sleutelpasses 10 Succesvolle dribbels 50 Gewonnen luchtduels 20 Rating 14

8 wedstrijden · 695 min

Macaulay Langstaff: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
42
xG / 90 min 0,02
54
Schoten / 90 min 2,07
44
xA / 90 min 0,00
76
Sleutelpasses / 90 min 0,26
10
Succesvolle dribbels / 90 min 0,52
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,52
20
Rating 6,41
14

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?