OrcaScore
10

Middenvelder

Luka Stojković

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
819 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,44
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,10
Leeftijd23
Geboortedatum28 okt 2003
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€6,4M
Contract tot19 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten236
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid109 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels13 / 32
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,30 / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten167
Balverlies45
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,63
Topsnelheid (km/u)33,36
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten7
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten576
Rating7,27
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)17 (6)
Passes · nauwkeurigheid269 · 84%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen9 / 4
Gewonnen duels45 / 85
Succesvolle dribbels17
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,17 / 2,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten426
Balverlies111
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels38
Clearances4
Balveroveringen39
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)73,00
Topsnelheid (km/u)32,01

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval62
Techniek64
Tactiek49
Verdediging40
Creativiteit69

Kenmerken

Sterke punten

13267

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 NK Varaždin – GNK Dinamo Zagreb – – –
5 nov 2026 Sunderland – GNK Dinamo Zagreb – – –
31 okt 2026 Rudeš – GNK Dinamo Zagreb 1–0 67' 6.7
27 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Rijeka 2–1 90' 8.9
22 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – NEC Nijmegen 2–4 90' 6.2
18 okt 2026 Slaven – GNK Dinamo Zagreb 1–5 60' 7.0
15 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 68' 6.9
10 okt 2026 HNK Hajduk Split – GNK Dinamo Zagreb 2–1 28' 7.5
4 okt 2026 HNK Vukovar 1991 – GNK Dinamo Zagreb 0–4 7' –
30 sep 2026 HNK Segesta – GNK Dinamo Zagreb 0–5 – –
20 sep 2026 GNK Dinamo Zagreb – NK Lokomotiva Zagreb 3–2 63' 7.0
16 sep 2026 Hapoel Be'er Sheva – GNK Dinamo Zagreb 0–0 78' 6.7
12 sep 2026 NK Osijek – GNK Dinamo Zagreb 4–2 45' 6.5
5 sep 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Gorica 1–0 71' 7.5
29 aug 2026 NK Istra 1961 – GNK Dinamo Zagreb 2–2 62' 6.6

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 3M €
  1. Transfer 3M €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating7,09
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,09 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 8,9 6,2 7,0 6,9 7,5 7,0 6,7 6,5 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 HNL GNK Dinamo Zagreb 9 (8) 576 2 2 7,27
2026 UEFA Europa League GNK Dinamo Zagreb 3 (3) 236 0 0 6,60
2026 Hrvatski nogometni kup GNK Dinamo Zagreb 1 (0) 7 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 80 Sleutelpasses 71 Voltooide passes 63 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 84 Succesvolle dribbels 85 Tackles + onderscheppingen 71 Rating 59

9 wedstrijden · 416 min

Luka Stojković: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,20
80
Sleutelpasses / 90 min 1,51
71
Voltooide passes / 90 min 36,1
63
Passnauwkeurigheid 84,3%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,30
84
Succesvolle dribbels / 90 min 1,51
85
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,25
71
Rating 6,88
59

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?