OrcaScore
17

Middenvelder

Javier Rueda

  • Celta Vigo
  • Spain
  • 24 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
929 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd24
Geboortedatum8 mei 2002
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€6,2M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 7
Minuten669
Rating6,64
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid247 · 80%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen7 / 9
Gewonnen duels31 / 72
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,31 / 0,93
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten415
Balverlies99
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels23
Clearances15
Balveroveringen30
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt12
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,53
Topsnelheid (km/u)35,68
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid93 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten170
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid79 · 78%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 4
Gewonnen duels5 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten124
Balverlies25
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,34
Topsnelheid (km/u)35,46

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek55
Tactiek49
Verdediging58
Creativiteit58

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Celta Vigo – Levante UD – – –
31 okt 2026 Rayo Vallecano – Celta Vigo 3–0 90' 7.0
25 okt 2026 Celta Vigo – Real Betis 0–0 68' 6.2
22 okt 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 85' 6.3
18 okt 2026 Celta Vigo – Deportivo Alavés 2–1 45' 6.5
15 okt 2026 Celta Vigo – Juventus 1–2 85' 7.3
11 okt 2026 Elche – Celta Vigo 0–0 90' 6.9
19 sep 2026 Celta Vigo – Real Racing Club 5–0 45' 6.2
16 sep 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 – –
13 sep 2026 Celta Vigo – Málaga CF 1–1 84' 6.9
7 sep 2026 Getafe – Celta Vigo 1–1 26' 7.0
3 sep 2026 Real Sociedad – Celta Vigo 0–0 84' 6.2
30 aug 2026 Celta Vigo – Athletic Club 0–2 45' 7.1
27 aug 2026 Celta Vigo – Osasuna 1–2 65' 6.7
22 aug 2026 Valencia – Celta Vigo 0–0 27' 6.3

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers
  1. Albacete Naar: Celta
    Terug van verhuur
  2. Celta Naar: Albacete
    Verhuur
  3. Transfer
  4. Gratis transfer
  5. Verhuur
  6. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd7,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,72 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,2 6,3 6,5 7,3 6,9 6,2 6,9 7,0 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Celta Vigo 11 (7) 669 0 0 6,64
2026 UEFA Europa League Celta Vigo 2 (2) 170 0 0 6,80
2026 Cyprus League by Stoiximan APOEL Nicosia 1 (1) 90 0 0 7,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2026 · percentiel onder middenvelders (94 spelers)

Vergelijken
50 xA 52 Sleutelpasses 58 Voltooide passes 41 Passnauwkeurigheid 22 Progressieve balvoeringen 47 Succesvolle dribbels 55 Tackles + onderscheppingen 60 Rating 20

7 wedstrijden · 376 min

Javier Rueda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,10
52
Sleutelpasses / 90 min 1,44
58
Voltooide passes / 90 min 29,0
41
Passnauwkeurigheid 80,7%
22
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,44
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,96
55
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,87
60
Rating 6,63
20

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?