OrcaScore
6

Verdediger

Luis Pavez Muñoz

  • O'Higgins
  • Chile
  • 31 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
2.610 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd31
Geboortedatum17 sep 1995
Lengte176 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€430K
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ankle Injury · Afwezig Sinds 5 okt 2026 · Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 15
Minuten1.429
Rating6,86
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)12 (3)
Passes · nauwkeurigheid740 · 84%
Kansen gecreëerd18
Tackles / Onderscheppingen26 / 18
Gewonnen duels73 / 129
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten8 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten21
Balcontacten1.160
Balverlies248
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels29
Gewonnen grondduels44
Clearances54
Balveroveringen63
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt16
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)138,93
Topsnelheid (km/u)33,43
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten551
Rating7,06
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten630
Rating6,74
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid298 · 86%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen5 / 14
Gewonnen duels18 / 39
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,38 / 0,65
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten444
Balverlies79
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels9
Clearances17
Balveroveringen20
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)49,65
Topsnelheid (km/u)31,66

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval44
Techniek52
Tactiek55
Verdediging70
Creativiteit53

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 O'Higgins – Ñublense 1–0 14' 6.9
25 okt 2026 O'Higgins – Cobresal 1–1 13' 6.6
14 sep 2026 Audax Italiano – O'Higgins 1–0 89' 7.3
6 sep 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 90' 8.2
1 sep 2026 Universidad Católica – O'Higgins 3–2 90' 6.6
27 aug 2026 Deportes Recoleta – O'Higgins 1–3 – –
24 aug 2026 O'Higgins – Palestino 0–1 90' 6.8
17 aug 2026 Colo-Colo – O'Higgins 2–2 90' 7.2
9 aug 2026 O'Higgins – Deportes Limache 1–3 90' 7.6
2 aug 2026 Deportes La Serena – O'Higgins 1–2 11' 6.7
31 jul 2026 O'Higgins – Boca Juniors 4–4 90' 6.7
24 jul 2026 Boca Juniors – O'Higgins 1–0 90' 6.4
13 jul 2026 O'Higgins – Ñublense 5–2 89' 7.3
10 jul 2026 Ñublense – O'Higgins 2–1 90' 7.2
6 jul 2026 Unión Española – O'Higgins 1–2 67' –

Carrière en transfers

6 clubs · 10 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Unión Española
    Transfer
  3. Juárez Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. CSD Colo Colo B Naar: Colo-Colo
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden21 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,92 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,6 7,3 8,2 6,6 6,8 7,2 7,6 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera O'Higgins 20 (15) 1.429 2 0 6,86
2026 CONMEBOL Sudamericana O'Higgins 7 (7) 630 0 0 6,74
2026 Copa de la Liga O'Higgins 7 (6) 551 0 1 7,06

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder verdedigers (51 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 56 Onderscheppingen 59 Clearances 30 Gewonnen luchtduels 44 Gewonnen duels 51 Passnauwkeurigheid 66 Progressieve balvoeringen 58 Rating 88

4 wedstrijden · 359 min

Luis Pavez Muñoz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,50
56
Onderscheppingen / 90 min 1,25
59
Clearances / 90 min 3,51
30
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,75
44
Gewonnen duels 57,1%
51
Passnauwkeurigheid 82,8%
66
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,50
58
Rating 7,23
88

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?