OrcaScore
98

Verdediger

Jermein Peña

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
3.178 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,11
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd27
Geboortedatum16 okt 1999
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€935K
Contract tot31 dec 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen32 / 32
Minuten2.707
Rating7,15
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)42 (10)
Passes · nauwkeurigheid1.394 · 82%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen50 / 31
Gewonnen duels112 / 183
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten9 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,59 / 1,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage7%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes193
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten1.865
Balverlies320
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels26
Gewonnen grondduels86
Clearances133
Balveroveringen150
Fouten ondervonden26
Fouten gemaakt26
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week7
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)165,59
Topsnelheid (km/u)34,60
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten291
Rating6,08
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid134 · 72%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen8 / 4
Gewonnen duels19 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten201
Balverlies44
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels12
Clearances22
Balveroveringen12
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,76
Topsnelheid (km/u)32,48
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid109 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels7 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten136
Balverlies24
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances7
Balveroveringen7
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek50
Tactiek65
Verdediging73
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Llaneros FC – Junior Barranquilla 3–2 90' 6.9
28 okt 2026 Boyacá Chicó FC – Junior Barranquilla 1–1 90' 7.4
24 okt 2026 Junior Barranquilla – Rionegro Águilas Doradas 1–0 90' 7.1
15 okt 2026 Junior Barranquilla – Deportivo Pereira 1–1 90' 8.8
11 okt 2026 Junior Barranquilla – Internacional de Bogotá 2–2 90' 7.1
5 okt 2026 Atlético Bucaramanga – Junior Barranquilla 3–1 90' 6.9
1 okt 2026 Atlético Nacional – Junior Barranquilla 3–1 90' 6.0
27 sep 2026 Junior Barranquilla – Independiente Medellín 2–0 84' 7.9
20 sep 2026 Fortaleza FC – Junior Barranquilla 1–4 83' 7.6
13 sep 2026 Alianza Valledupar FC – Junior Barranquilla 1–0 90' 8.1
6 sep 2026 Junior Barranquilla – Jaguares de Córdoba 3–3 90' 6.6
30 aug 2026 Junior Barranquilla – Independiente Santa Fe 1–1 90' 7.3
16 aug 2026 Boyacá Chicó FC – Junior Barranquilla – – –
11 aug 2026 Junior Barranquilla – Deportivo Pereira – – –
2 aug 2026 Junior Barranquilla – Millonarios 0–1 90' 7.8

Carrière en transfers

4 clubs · 10 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating7,08
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
3 4 5 6 7 8 9 10 7,08 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,4 7,1 8,8 7,1 6,9 6,0 7,9 7,6 8,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Junior Barranquilla 32 (32) 2.707 3 0 7,15
2026 CONMEBOL Libertadores Junior Barranquilla 4 (4) 291 0 1 6,08
2026 Superliga de Colombia Junior Barranquilla 2 (2) 180 0 0 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder verdedigers (104 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 74 Onderscheppingen 76 Clearances 26 Gewonnen luchtduels 19 Gewonnen duels 59 Passnauwkeurigheid 83 Progressieve balvoeringen 88 Rating 100

6 wedstrijden · 527 min

Jermein Peña: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,54
74
Onderscheppingen / 90 min 1,20
76
Clearances / 90 min 2,05
26
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,34
19
Gewonnen duels 55,6%
59
Passnauwkeurigheid 87,2%
83
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,37
88
Rating 7,25
100

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?