OrcaScore
13

Aanvaller

Josh Davison

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.186 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,46
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,50
Leeftijd27
Geboortedatum16 sep 1999
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€135K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 11
Minuten950
Rating6,50
Doelpunten / Assists4 / 1
Schoten (op doel)29 (10)
Passes · nauwkeurigheid183 · 56%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels71 / 206
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,49 / 1,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten329
Balverlies128
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels45
Gewonnen grondduels26
Clearances9
Balveroveringen17
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt25
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)89,89
Topsnelheid (km/u)35,98
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten73
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid8 · 38%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels12 / 17
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten24
Balverlies11
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten163
Rating6,20
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid30 · 53%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels6 / 28
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten49
Balverlies25
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval59
Techniek46
Tactiek43
Verdediging28
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

61416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Shrewsbury Town – Gillingham 1–2 83' 6.5
24 okt 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 90' 7.3
20 okt 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 2–3 90' 7.7
17 okt 2026 Shrewsbury Town – Bristol Rovers 1–0 84' 5.9
10 okt 2026 Shrewsbury Town – Exeter City 0–1 17' 6.5
6 okt 2026 Shrewsbury Town – Stockport County 0–2 73' 7.1
3 okt 2026 Grimsby Town – Shrewsbury Town 1–2 10' 6.5
26 sep 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 67' 5.9
12 sep 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 88' 5.7
5 sep 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 2–0 67' 6.4
1 sep 2026 Rochdale – Shrewsbury Town 3–0 90' 6.4
29 aug 2026 Shrewsbury Town – Salford 1–0 84' 5.9
25 aug 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 4–0 90' 5.6
22 aug 2026 Shrewsbury Town – Barnet 1–3 90' 7.6
15 aug 2026 Tranmere Rovers – Shrewsbury Town 2–0 90' 6.2

Carrière en transfers

13 clubs · 17 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer Niet bekendgemaakt
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Gratis transfer
  16. Verhuur
  17. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,44
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,44 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,3 7,7 5,9 6,5 7,1 6,5 5,9 5,7 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Shrewsbury Town 13 (11) 950 4 1 6,50
2026 EFL Cup Shrewsbury Town 2 (2) 163 1 0 6,20
2026 Football League Trophy Shrewsbury Town 1 (1) 73 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 20 xG 80 Schoten 61 xA 37 Sleutelpasses 3 Succesvolle dribbels 37 Gewonnen luchtduels 80 Rating 10

7 wedstrijden · 496 min

Josh Davison: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,18
20
xG / 90 min 0,16
80
Schoten / 90 min 2,54
61
xA / 90 min 0,00
37
Sleutelpasses / 90 min 0,18
3
Succesvolle dribbels / 90 min 0,36
37
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,17
80
Rating 6,34
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?