OrcaScore
9

Aanvaller

Sonny Perkins

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
618 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,15
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,29
Leeftijd22
Geboortedatum10 feb 2004
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€570K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten523
Rating6,34
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)14 (2)
Passes · nauwkeurigheid106 · 75%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels23 / 78
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,88 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten194
Balverlies60
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels14
Clearances9
Balveroveringen16
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt13
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,61
Topsnelheid (km/u)35,64
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten12
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid1 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten2
Balverlies0
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten83
Rating5,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid10 · 40%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 17
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten22
Balverlies12
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval52
Techniek43
Tactiek40
Verdediging35
Creativiteit40

Kenmerken

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Huddersfield Town – Wigan Athletic 2–1 45' 6.1
20 okt 2026 Oxford United – Wigan Athletic 2–1 – –
17 okt 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 12' 6.8
10 okt 2026 Stevenage – Wigan Athletic 1–0 11' 6.5
22 sep 2026 Wigan Athletic – Blackpool 3–2 12' 6.3
19 sep 2026 Wigan Athletic – Wycombe Wanderers 0–1 45' 6.2
12 sep 2026 Sheffield Wednesday – Wigan Athletic 0–0 70' 6.3
5 sep 2026 Wigan Athletic – Stockport County 0–4 21' 6.4
2 sep 2026 Wigan Athletic – Milton Keynes Dons 3–1 90' 6.6
30 aug 2026 AFC Wimbledon – Wigan Athletic 1–0 74' 5.5
22 aug 2026 Wigan Athletic – Leyton Orient 0–2 65' 6.5
15 aug 2026 Cambridge United – Wigan Athletic 3–2 90' 6.5
8 aug 2026 Barnsley – Wigan Athletic 7–6 83' 5.8
1 aug 2026 Grimsby Town – Wigan Athletic 2–0 – –
2 mei 2026 Leyton Orient – Burton 2–2 12' 6.1

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,41
Rating laatste wedstrijd6,124 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,41 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,8 6,5 6,3 6,2 6,3 6,4 6,6 5,5 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Wigan Athletic 10 (7) 523 1 0 6,34
2026 EFL Cup Wigan Athletic 1 (1) 83 0 0 5,80
2026 Football League Trophy Wigan Athletic 1 (0) 12 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 13 xG 67 Schoten 46 xA 44 Sleutelpasses 7 Succesvolle dribbels 20 Gewonnen luchtduels 54 Rating 1

6 wedstrijden · 365 min

Sonny Perkins: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
13
xG / 90 min 0,41
67
Schoten / 90 min 2,22
46
xA / 90 min 0,06
44
Sleutelpasses / 90 min 0,25
7
Succesvolle dribbels / 90 min 0,25
20
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,48
54
Rating 6,25
1

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?