OrcaScore
4

Middenvelder

Jon Gorenc Stanković

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.400 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,13
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd30
Geboortedatum14 jan 1996
Lengte190 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,3M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten954
Rating7,05
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)14 (2)
Passes · nauwkeurigheid461 · 77%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen14 / 11
Gewonnen duels65 / 124
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,79 / 1,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage7%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten620
Balverlies142
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels32
Gewonnen grondduels33
Clearances23
Balveroveringen61
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)110,47
Topsnelheid (km/u)35,73
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten167
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid70 · 73%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels18 / 42
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels8
Clearances3
Balveroveringen24
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten279
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid121 · 77%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 6
Gewonnen duels19 / 38
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,48 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten169
Balverlies38
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels12
Clearances6
Balveroveringen17
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,12
Topsnelheid (km/u)33,77

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek50
Tactiek55
Verdediging57
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

25

Nationaal elftal

  • Slovenia33 caps · 1 goals · debuut okt 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 SK Sturm Graz – Red Bull Salzburg – – –
5 nov 2026 SK Sturm Graz – NK Celje 2–3 90' 6.8
1 nov 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 90' 7.1
29 okt 2026 A. Lustenau – SK Sturm Graz 3–2 90' 7.0
25 okt 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 78' 7.1
22 okt 2026 SK Sturm Graz – Olympique de Marseille 1–0 90' 6.9
18 okt 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 90' 8.4
15 okt 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.4
10 okt 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 79' 7.0
2 okt 2026 SK Sturm Graz – Floridsdorfer AC 3–1 – –
20 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.4
16 sep 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 9' 6.5
13 sep 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 77' 6.8
5 sep 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 77' 6.1
30 aug 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 90' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 3 transfers · totale transfersom 600k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 600k €
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,06
Rating laatste wedstrijd7,25 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,06 dec 2025 jul 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,1 7,0 7,1 6,9 8,4 6,4 7,0 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 11 (11) 954 1 0 7,06
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 4 (3) 279 0 0 6,65
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 2 (2) 167 0 1 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 14 Sleutelpasses 7 Voltooide passes 56 Passnauwkeurigheid 34 Progressieve balvoeringen 23 Succesvolle dribbels 19 Tackles + onderscheppingen 51 Rating 57

8 wedstrijden · 720 min

Jon Gorenc Stanković: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
14
Sleutelpasses / 90 min 0,25
7
Voltooide passes / 90 min 33,9
56
Passnauwkeurigheid 80,4%
34
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,13
23
Succesvolle dribbels / 90 min 0,25
19
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,63
51
Rating 6,88
57

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?