OrcaScore
21

Middenvelder

Dejan Petrovič

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
922 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,20
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd28
Geboortedatum12 jan 1998
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€955K
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten343
Rating7,03
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid238 · 89%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen7 / 4
Gewonnen duels14 / 28
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten275
Balverlies37
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels9
Clearances1
Balveroveringen27
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,89
Topsnelheid (km/u)32,24
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten430
Rating7,36
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid361 · 91%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels14 / 37
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes30
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels0
Clearances5
Balveroveringen55
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten149
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid76 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels6 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten87
Balverlies9
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek49
Tactiek53
Verdediging57
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

11

Nationaal elftal

  • Slovenia13 caps · 0 goals · debuut okt 2020
  • Slovenia B1 caps · 0 goals · debuut jan 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Johor Darul Ta'zim 2–0 75' 6.5
27 okt 2026 Johor Darul Ta'zim – Port FC 3–0 90' 7.3
18 okt 2026 Terengganu – Johor Darul Ta'zim 0–3 82' 7.1
13 okt 2026 Pohang Steelers – Johor Darul Ta'zim 0–2 89' 7.2
9 okt 2026 Johor Darul Ta'zim – Penang 4–1 66' 8.0
15 sep 2026 Johor Darul Ta'zim – Buriram United 1–1 89' 7.1
11 sep 2026 Johor Darul Ta'zim – Negeri Sembilan FC 3–0 90' 7.7
4 sep 2026 Johor Darul Ta'zim – Brunei DPMM FC 3–0 86' 7.6
29 aug 2026 Johor Darul Ta'zim – Star City FC 7–0 71' 7.1
21 aug 2026 Johor Darul Ta'zim – Kuching City 3–0 90' 7.3
9 aug 2026 Johor Darul Ta'zim – Chelsea 3–3 90' 6.9
23 mei 2026 HNK Rijeka – HNK Gorica 2–0 2' –
13 mei 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Rijeka 2–0 – –
8 mei 2026 HNK Rijeka – HNK Vukovar 1991 3–0 – –
3 mei 2026 NK Lokomotiva Zagreb – HNK Rijeka 0–3 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 500k €
  1. Rijeka Naar: JDT
    Gratis transfer
  2. Rapid Naar: Rijeka
    Gratis transfer
  3. Aluminij Naar: Rapid
    Transfer 500k €
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)23
Gemiddelde rating6,98
Rating laatste wedstrijd6,53 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,98 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,3 7,1 7,2 8,0 7,1 7,7 7,6 7,1 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Malaysia Super League Johor Darul Ta'zim 5 (5) 430 0 2 7,36
2026 AFC Champions League Elite Johor Darul Ta'zim 4 (4) 343 0 0 7,03
2026 World Cup Qual. UEFA Slovenia 4 (0) 149 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder middenvelders (199 spelers)

Vergelijken
50 xA 3 Sleutelpasses 4 Voltooide passes 40 Passnauwkeurigheid 32 Progressieve balvoeringen 15 Succesvolle dribbels 3 Tackles + onderscheppingen 54 Rating 24

7 wedstrijden · 466 min

Dejan Petrovič: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,01
3
Sleutelpasses / 90 min 0,19
4
Voltooide passes / 90 min 27,8
40
Passnauwkeurigheid 79,1%
32
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
15
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
3
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,70
54
Rating 6,66
24

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?