OrcaScore
13

Middenvelder

Jeorgio Kocevski

  • FC Tulsa
  • USA
  • 24 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.792 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,19
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd24
Geboortedatum19 aug 2002
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€120K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 28
Minuten2.565
Rating6,95
Doelpunten / Assists2 / 4
Schoten (op doel)18 (4)
Passes · nauwkeurigheid1.082 · 79%
Kansen gecreëerd30
Tackles / Onderscheppingen22 / 18
Gewonnen duels94 / 182
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten8 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,41 / 1,42
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes60
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten1.366
Balverlies297
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels24
Gewonnen grondduels70
Clearances32
Balveroveringen115
Fouten ondervonden43
Fouten gemaakt37
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets9
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)256,81
Topsnelheid (km/u)35,18
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten227
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid58 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten79
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek52
Tactiek44
Verdediging49
Creativiteit49

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Sacramento Republic FC – FC Tulsa 1–0 90' 6.1
25 okt 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – FC Tulsa 2–0 90' 6.2
18 okt 2026 FC Tulsa – Oakland Roots SC 2–4 90' 6.8
10 okt 2026 Lexington SC – FC Tulsa 0–0 45' 6.8
4 okt 2026 FC Tulsa – Sacramento Republic FC 1–1 90' 6.9
1 okt 2026 FC Tulsa – New Mexico United 1–0 90' 7.3
26 sep 2026 El Paso Locomotive FC – FC Tulsa 1–1 90' 7.8
20 sep 2026 Brooklyn FC – FC Tulsa 2–2 90' 8.1
6 sep 2026 San Antonio FC – FC Tulsa 0–0 90' 6.6
30 aug 2026 FC Tulsa – Rhode Island Union 1–0 90' 8.3
23 aug 2026 Orange County SC – FC Tulsa 1–5 90' 6.6
16 aug 2026 New Mexico United – FC Tulsa 1–0 90' 6.9
9 aug 2026 FC Tulsa – Detroit City FC 0–1 90' 6.7
6 aug 2026 FC Tulsa – Sacramento Republic FC 1–0 90' 6.7
30 jul 2026 Pittsburgh Riverhounds – FC Tulsa 0–1 83' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 9 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Ventura County
    Transfer
  3. Orlando Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Syracuse Naar: Orlando
    Transfer
  5. Ocean City Naar: Syracuse
    Terug van verhuur
  6. Syracuse Naar: Ocean City
    Verhuur
  7. Empire United Naar: Syracuse
    Gratis transfer
  8. Syracuse Naar: Empire United
    Terug van verhuur
  9. Empire United Naar: Syracuse
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd6,12 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,88 mrt 2026 jun 2026 nov 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,2 6,8 6,8 6,9 7,3 7,8 8,1 6,6 8,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship FC Tulsa 30 (28) 2.565 2 4 6,95
2026 US Open Cup FC Tulsa 3 (2) 227 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder middenvelders (132 spelers)

Vergelijken
50 xA 66 Sleutelpasses 54 Voltooide passes 59 Passnauwkeurigheid 45 Progressieve balvoeringen 10 Succesvolle dribbels 21 Tackles + onderscheppingen 42 Rating 92

7 wedstrijden · 630 min

Jeorgio Kocevski: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
66
Sleutelpasses / 90 min 1,14
54
Voltooide passes / 90 min 31,3
59
Passnauwkeurigheid 80,8%
45
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,29
10
Succesvolle dribbels / 90 min 0,14
21
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,71
42
Rating 7,37
92

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?