OrcaScore
22

Middenvelder

Robbie Gotts

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.225 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,07
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd26
Geboortedatum9 nov 1999
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€290K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid41 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten57
Balverlies10
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten1.067
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)10 (1)
Passes · nauwkeurigheid482 · 79%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen17 / 9
Gewonnen duels55 / 107
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,44 / 1,38
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten692
Balverlies149
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels47
Clearances27
Balveroveringen49
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)123,73
Topsnelheid (km/u)35,36
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten68
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels8 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten35
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek52
Tactiek44
Verdediging51
Creativiteit50

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 MK Dons – Doncaster 6–1 45' 6.3
27 okt 2026 Luton Town – Doncaster 3–1 68' 6.5
24 okt 2026 Doncaster – Sheffield Wednesday 2–0 90' 6.9
20 okt 2026 Doncaster – Stockport County 0–2 90' 6.5
17 okt 2026 Leicester City – Doncaster 2–1 90' 7.3
10 okt 2026 Doncaster – Burton 1–0 90' 7.6
6 okt 2026 Doncaster – Liverpool U21 1–0 90' 6.9
19 sep 2026 Peterborough United – Doncaster 0–2 90' 7.2
12 sep 2026 AFC Wimbledon – Doncaster 1–0 90' 7.6
5 sep 2026 Doncaster – Plymouth Argyle 2–3 79' 7.1
1 sep 2026 Doncaster – Notts County 1–1 90' 6.5
29 aug 2026 Stevenage – Doncaster 2–2 90' 7.1
25 aug 2026 Doncaster – Middlesbrough 1–3 68' 7.1
22 aug 2026 Doncaster – Barnsley 0–0 90' 7.2
15 aug 2026 Mansfield Town – Doncaster 2–1 65' 7.0

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Leeds Naar: Barrow
    Gratis transfer
  3. Salford Naar: Leeds
    Terug van verhuur
  4. Leeds Naar: Salford
    Verhuur
  5. Lincoln Naar: Leeds
    Terug van verhuur
  6. Leeds Naar: Lincoln
    Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,93 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,5 6,9 6,5 7,3 7,6 6,9 7,2 7,6 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Doncaster 13 (12) 1.067 0 1 6,99
2026 Football League Trophy Doncaster 1 (1) 90 0 0 6,90
2026 EFL Cup Doncaster 1 (1) 68 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 63 Sleutelpasses 34 Voltooide passes 76 Passnauwkeurigheid 72 Progressieve balvoeringen 4 Succesvolle dribbels 32 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 87

6 wedstrijden · 529 min

Robbie Gotts: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,15
63
Sleutelpasses / 90 min 0,85
34
Voltooide passes / 90 min 33,7
76
Passnauwkeurigheid 82,2%
72
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
4
Succesvolle dribbels / 90 min 0,34
32
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,55
58
Rating 7,12
87

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?