OrcaScore
34

Middenvelder

Ismael Saibari

Geblesseerd — Ankle Injury · Terug: 20 dec 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
502 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,72
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd25
Geboortedatum28 jan 2001
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€60M
Contract tot30 jun 2031

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ankle Injury · Afwezig Sinds 31 okt 2026 · Terug: 10 feb 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten131
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid40 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels5 / 16
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,40 / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten74
Balverlies22
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,22
Topsnelheid (km/u)33,01
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten362
Rating7,06
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)22 (9)
Passes · nauwkeurigheid136 · 86%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels16 / 35
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,51 / 1,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist7
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten222
Balverlies44
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels15
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)44,38
Topsnelheid (km/u)34,76
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten9
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid6 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten9
Balverlies0
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval68
Techniek61
Tactiek48
Verdediging35
Creativiteit63

Kenmerken

Sterke punten

2667

Nationaal elftal

  • Morocco37 caps · 12 goals · debuut sep 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FC Bayern München – Borussia Dortmund 2–2 29' 6.6
28 okt 2026 FC Bayern München – 1. FC Magdeburg 6–1 75' 8.3
25 okt 2026 SC Freiburg – FC Bayern München 1–3 29' 6.8
21 okt 2026 FC Bayern München – Arsenal 2–2 68' 6.4
17 okt 2026 FC Bayern München – RB Leipzig 6–1 59' 6.2
13 okt 2026 Viking FK – FC Bayern München 3–3 38' 6.6
10 okt 2026 FC Augsburg – FC Bayern München 2–2 67' 7.2
4 okt 2026 Morocco – Mali 1–1 65' 6.5
29 sep 2026 Lesotho – Morocco 0–2 84' 6.2
18 sep 2026 FC Bayern München – 1. FC Union Berlin 7–0 27' 8.3
13 sep 2026 SV 07 Elversberg – FC Bayern München 1–2 65' 6.8
10 sep 2026 FC Bayern München – Bodø/Glimt 5–0 25' 6.9
5 sep 2026 FC Schalke 04 – FC Bayern München 0–0 57' 6.2
2 sep 2026 VfL Osnabrück – FC Bayern München 1–4 62' 6.1
28 aug 2026 FC Bayern München – VfB Stuttgart 5–1 29' 8.4

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 55.2M €
  1. PSV Naar: Bayern
    Transfer 50M €
  2. Jong PSV Naar: PSV
    Transfer
  3. Transfer 5.2M €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)56
Gemiddelde rating7,07
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,07 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 8,3 6,8 6,4 6,2 6,6 7,2 6,5 6,2 8,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga FC Bayern München 8 (5) 362 2 2 7,06
2026 DFB Pokal FC Bayern München 2 (2) 137 1 1 7,20
2026 UEFA Champions League FC Bayern München 3 (1) 131 0 0 6,63
2026 Africa Cup of Nations Qual. Morocco 1 (1) 84 0 0 6,20
2026 Franz Beckenbauer Supercup FC Bayern München 1 (0) 9 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 58 xG 55 Schoten 33 xA 22 Sleutelpasses 29 Succesvolle dribbels 56 Gewonnen luchtduels 45 Rating 70

7 wedstrijden · 606 min

Ismael Saibari: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,45
58
xG / 90 min 0,38
55
Schoten / 90 min 2,23
33
xA / 90 min 0,06
22
Sleutelpasses / 90 min 0,74
29
Succesvolle dribbels / 90 min 1,04
56
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,89
45
Rating 7,00
70

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?