OrcaScore
11

Aanvaller

Camilo Durán

  • Celtic
  • Colombia
  • 24 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.073 min
Doelpunten
9
G+A per 90 min: 1,17
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
7,34
Leeftijd24
Geboortedatum10 feb 2002
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€5,8M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten813
Rating7,50
Doelpunten / Assists7 / 5
Schoten (op doel)39 (20)
Passes · nauwkeurigheid190 · 81%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen9 / 0
Gewonnen duels36 / 71
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists5,35 / 2,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd8
Grote kansen gemist9
Afrondingspercentage18%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten322
Balverlies78
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels30
Clearances1
Balveroveringen26
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt12
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,69
Topsnelheid (km/u)34,98
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten260
Rating6,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (4)
Passes · nauwkeurigheid34 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels13 / 23
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,70 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten74
Balverlies23
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)26,87
Topsnelheid (km/u)34,04
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,10
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval67
Techniek61
Tactiek46
Verdediging28
Creativiteit48

Kenmerken

Zwakke punten

16

Nationaal elftal

  • Colombia2 caps · 0 goals · debuut okt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
13 mrt 2027 St. Johnstone – Celtic – – –
5 nov 2026 Celtic – Beşiktaş JK – – –
1 nov 2026 Falkirk FC – Celtic 2–0 65' 6.3
28 okt 2026 Celtic – Dundee United 2–2 84' 7.6
25 okt 2026 Hibernian – Celtic 1–2 73' 7.7
22 okt 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 80' 6.8
18 okt 2026 Celtic – Heart of Midlothian 7–1 60' 8.4
15 okt 2026 Benfica – Celtic 4–1 90' 7.2
11 okt 2026 Motherwell – Celtic 0–2 73' 8.7
7 okt 2026 Colombia – Peru 2–0 29' 7.0
3 okt 2026 Colombia – Paraguay 0–1 2' –
27 sep 2026 Mexico – Colombia 1–1 – –
20 sep 2026 Celtic – Rangers 0–1 71' 6.8
17 sep 2026 Celtic – Ferencváros TC 1–3 90' 6.1
13 sep 2026 Rangers – Celtic 3–0 79' 6.3

Carrière en transfers

6 clubs · 5 transfers · totale transfersom 5.7M €
  1. Transfer 5.5M €
  2. Transfer 200k €
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating7,31
Rating laatste wedstrijd6,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,31 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,6 7,7 6,8 8,4 7,2 8,7 7,0 6,8 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Celtic 12 (11) 813 7 5 7,50
2026 UEFA Europa League Celtic 3 (3) 260 1 0 6,70
2026 Scottish League Cup Celtic – – 1 – 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 80 xG 58 Schoten 50 xA 5 Sleutelpasses 3 Succesvolle dribbels 9 Gewonnen luchtduels 39 Rating 67

10 wedstrijden · 755 min

Camilo Durán: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,60
80
xG / 90 min 0,41
58
Schoten / 90 min 2,38
50
xA / 90 min 0,02
5
Sleutelpasses / 90 min 0,24
3
Succesvolle dribbels / 90 min 0,24
9
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,72
39
Rating 6,98
67

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?