OrcaScore
8

Middenvelder

Felipe Ogaz

  • O'Higgins
  • Chile
  • 23 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
3.009 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd23
Geboortedatum7 mei 2003
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€660K
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ligament Injury · Afwezig Sinds 7 okt 2026 · Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 22
Minuten1.926
Rating6,99
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid1.253 · 86%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen46 / 35
Gewonnen duels96 / 179
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes56
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten1.555
Balverlies228
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels84
Clearances41
Balveroveringen122
Fouten ondervonden34
Fouten gemaakt24
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)188,43
Topsnelheid (km/u)33,20
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten388
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten695
Rating7,21
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid385 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen24 / 12
Gewonnen duels46 / 66
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten499
Balverlies68
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels42
Clearances10
Balveroveringen42
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)57,40
Topsnelheid (km/u)31,81

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek44
Tactiek51
Verdediging57
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

2515

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 U. de Concepción – O'Higgins – – –
1 nov 2026 O'Higgins – Ñublense 1–0 90' 7.4
25 okt 2026 O'Higgins – Cobresal 1–1 90' 7.7
1 okt 2026 Deportes Concepción – O'Higgins 0–1 82' 7.4
28 sep 2026 Deportes Santa Cruz – O'Higgins 1–3 79' 6.4
25 sep 2026 O'Higgins – Deportes Santa Cruz 2–1 90' 6.7
14 sep 2026 Audax Italiano – O'Higgins 1–0 83' 6.7
6 sep 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 90' 6.5
1 sep 2026 Universidad Católica – O'Higgins 3–2 88' 6.6
27 aug 2026 Deportes Recoleta – O'Higgins 1–3 67' –
24 aug 2026 O'Higgins – Palestino 0–1 90' 7.0
9 aug 2026 O'Higgins – Deportes Limache 1–3 90' 6.3
2 aug 2026 Deportes La Serena – O'Higgins 1–2 90' 6.4
31 jul 2026 O'Higgins – Boca Juniors 4–4 90' 7.4
27 jul 2026 Deportes Concepción – O'Higgins 2–0 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd7,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden21 blessure geregistreerd
6 7 8 9 7,02 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,7 7,4 6,4 6,7 6,7 6,5 6,6 7,0 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera O'Higgins 22 (22) 1.926 1 1 6,99
2026 CONMEBOL Sudamericana O'Higgins 8 (8) 695 0 0 7,21
2026 Copa Chile O'Higgins 8 (6) 527 0 0 –
2026 Copa de la Liga O'Higgins 5 (4) 388 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 46 Sleutelpasses 3 Voltooide passes 90 Passnauwkeurigheid 86 Progressieve balvoeringen 23 Succesvolle dribbels 8 Tackles + onderscheppingen 64 Rating 28

4 wedstrijden · 351 min

Felipe Ogaz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
46
Sleutelpasses / 90 min 0,26
3
Voltooide passes / 90 min 53,6
90
Passnauwkeurigheid 87,4%
86
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,77
23
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
8
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,33
64
Rating 6,70
28

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?