OrcaScore
5

Middenvelder

Álvaro Quiroga

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.735 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd31
Geboortedatum16 jun 1995
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€280K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten515
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid275 · 89%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen11 / 6
Gewonnen duels23 / 45
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten342
Balverlies37
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels20
Clearances12
Balveroveringen25
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 15
Minuten1.220
Rating6,94
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)23 (6)
Passes · nauwkeurigheid663 · 89%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen23 / 12
Gewonnen duels42 / 100
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,57 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage4%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes40
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten817
Balverlies96
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels35
Clearances27
Balveroveringen51
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt26
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek49
Tactiek46
Verdediging48
Creativiteit46

Nationaal elftal

  • Bolivia1 caps · 0 goals · debuut jun 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 The Strongest – Club Always Ready 1–4 90' 6.8
2 nov 2026 Club FC Universitario – Club Always Ready 1–3 90' 7.2
25 okt 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 5–1 90' 6.8
23 okt 2026 Club Always Ready – The Strongest 1–1 66' 7.3
19 okt 2026 The Strongest – Club Always Ready 2–1 90' 7.0
13 okt 2026 Club Always Ready – Club Independiente Petrolero 2–0 90' 8.1
8 okt 2026 Club Always Ready – Nacional Potosí 2–3 89' 6.9
3 okt 2026 Club Always Ready – CD Real Tomayapo 4–0 90' 7.3
30 sep 2026 CDT Real Oruro – Club Always Ready 2–2 90' 6.8
17 sep 2026 Nacional Potosí – Club Always Ready 0–4 90' 6.7
13 sep 2026 Club Always Ready – Guabirá 6–0 90' 7.1
6 sep 2026 Oriente Petrolero – Club Always Ready 1–2 90' 7.0
27 aug 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 90' 6.7
24 aug 2026 CD Real Tomayapo – Club Always Ready 1–1 45' 6.9
20 aug 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 4–2 90' 6.0

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Blooming Naar: Erbil
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd6,85 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,99 dec 2025 aug 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,2 6,8 7,3 7,0 8,1 6,9 7,3 6,8 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Club Always Ready 16 (15) 1.220 1 1 6,94
2026 Copa Bolivia Club Always Ready 6 (6) 515 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Copa Bolivia 2026 · percentiel onder middenvelders (67 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 19 Voltooide passes 90 Passnauwkeurigheid 82 Progressieve balvoeringen 17 Succesvolle dribbels 13 Tackles + onderscheppingen 84 Rating 19

3 wedstrijden · 270 min

Álvaro Quiroga: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,67
19
Voltooide passes / 90 min 44,0
90
Passnauwkeurigheid 88,6%
82
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
17
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
13
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,33
84
Rating 6,70
19

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?