OrcaScore
21

Aanvaller

Fábio Silva

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
374 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 1,44
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd24
Geboortedatum19 jul 2002
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€21M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 2
Minuten246
Rating6,99
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)10 (4)
Passes · nauwkeurigheid75 · 72%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels13 / 31
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,96 / 0,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage30%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten126
Balverlies38
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels11
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,40
Topsnelheid (km/u)35,86
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten27
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (2)
Passes · nauwkeurigheid8 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten13
Balverlies6
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten101
Rating6,15
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid25 · 68%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten42
Balverlies13
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,28
Topsnelheid (km/u)33,53

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval68
Techniek55
Tactiek40
Verdediging24
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

1

Zwakke punten

16

Nationaal elftal

  • Portugal1 caps · 0 goals · debuut nov 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Borussia Dortmund – Real Betis – – –
31 okt 2026 FC Bayern München – Borussia Dortmund 2–2 14' 7.5
27 okt 2026 Borussia Dortmund – SV Werder Bremen 3–2 11' 6.4
24 okt 2026 Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 1–0 68' 6.8
20 okt 2026 Sabah FK – Borussia Dortmund 1–2 89' 6.4
17 okt 2026 1. FC Union Berlin – Borussia Dortmund 0–0 28' 6.8
14 okt 2026 Bodø/Glimt – Borussia Dortmund 1–0 60' 6.0
9 okt 2026 Borussia Dortmund – SV Werder Bremen 2–2 27' 6.3
4 okt 2026 Portugal – Norway 2–1 – –
1 okt 2026 Denmark – Portugal 2–4 – –
19 sep 2026 VfB Stuttgart – Borussia Dortmund 0–1 16' 6.4
12 sep 2026 Borussia Dortmund – SC Paderborn 07 3–0 65' 7.7
8 sep 2026 Borussia Dortmund – Villarreal 3–2 15' 7.4
5 sep 2026 TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund 2–3 28' 7.4
1 sep 2026 Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911 – Borussia Dortmund 0–5 90' 5.9

Carrière en transfers

8 clubs · 11 transfers · totale transfersom 62.5M €
  1. Transfer 22.5M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Rangers Naar: Wolves
    Terug van verhuur
  5. Wolves Naar: Rangers
    Verhuur
  6. PSV Naar: Wolves
    Terug van verhuur
  7. Wolves Naar: PSV
    Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Porto Naar: Wolves
    Transfer 40M €
  11. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd7,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,65 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 6,4 6,8 6,4 6,8 6,0 6,3 6,4 7,7 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga Borussia Dortmund 7 (2) 246 3 1 6,99
2026 UEFA Champions League Borussia Dortmund 3 (2) 164 0 1 6,60
2026 DFB Pokal Borussia Dortmund 2 (1) 101 1 0 6,15
2026 Franz Beckenbauer Supercup Borussia Dortmund 1 (0) 27 1 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 47 xG 86 Schoten 81 xA 62 Sleutelpasses 88 Succesvolle dribbels 53 Gewonnen luchtduels 61 Rating 28

9 wedstrijden · 281 min

Fábio Silva: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,32
47
xG / 90 min 0,69
86
Schoten / 90 min 3,52
81
xA / 90 min 0,17
62
Sleutelpasses / 90 min 2,24
88
Succesvolle dribbels / 90 min 0,96
53
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,28
61
Rating 6,66
28

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?