OrcaScore
15

Aanvaller

Daniel Vašulín

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.044 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,43
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd28
Geboortedatum10 jun 1998
Lengte195 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€970K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.034
Rating6,72
Doelpunten / Assists5 / 0
Schoten (op doel)27 (10)
Passes · nauwkeurigheid149 · 62%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels58 / 136
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Expected goals \/ assists5,80 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage19%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten322
Balverlies132
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels40
Gewonnen grondduels18
Clearances19
Balveroveringen17
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt15
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)109,89
Topsnelheid (km/u)34,56
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten10
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid1 · 0%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten3
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,57
Topsnelheid (km/u)25,50

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek40
Tactiek49
Verdediging33
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

14156

Nationaal elftal

  • Czechia1 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno 3–0 90' 6.3
27 okt 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 – –
24 okt 2026 FC Zbrojovka Brno – Bohemians Praha 1905 2–2 75' 7.3
18 okt 2026 1. FC Slovácko – FC Zbrojovka Brno 1–2 71' 7.2
10 okt 2026 FC Zbrojovka Brno – FK Jablonec 0–1 65' 5.9
6 okt 2026 England – Czechia 3–0 – –
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 – –
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 10' 6.6
19 sep 2026 Mladá Boleslav – FC Zbrojovka Brno 2–0 64' 6.0
12 sep 2026 FC Zbrojovka Brno – SK Artis Brno 2–1 86' 6.3
5 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 85' 5.9
2 sep 2026 FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové 1–0 79' 6.9
29 aug 2026 FC Zbrojovka Brno – FC Zlín 3–2 80' 7.3
23 aug 2026 FK Teplice – FC Zbrojovka Brno 0–2 90' 6.7
7 aug 2026 FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec 0–1 90' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 240k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 240k €
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Chrudim U19 Naar: MFK Chrudim
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden3
5 6 7 8 9 6,71 nov 2025 jul 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,3 7,2 5,9 6,6 6,0 6,3 5,9 6,9 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League FC Zbrojovka Brno 13 (13) 1.034 5 0 6,72
2026 UEFA Nations League Czechia 1 (0) 10 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder aanvallers (81 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 46 xG 71 Schoten 97 xA 38 Sleutelpasses 93 Succesvolle dribbels 12 Gewonnen luchtduels 98 Rating 4

5 wedstrijden · 422 min

Daniel Vašulín: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,21
46
xG / 90 min 0,41
71
Schoten / 90 min 4,27
97
xA / 90 min 0,08
38
Sleutelpasses / 90 min 2,13
93
Succesvolle dribbels / 90 min 0,21
12
Gewonnen luchtduels / 90 min 5,76
98
Rating 6,30
4

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?