OrcaScore
36

Aanvaller

Breel Embolo

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
1.945 min
Doelpunten
10
G+A per 90 min: 0,60
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd29
Geboortedatum14 feb 1997
Lengte185 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€13,6M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten952
Rating7,04
Doelpunten / Assists4 / 1
Schoten (op doel)30 (14)
Passes · nauwkeurigheid203 · 80%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels62 / 123
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists5,65 / 0,83
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist7
Afrondingspercentage13%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten383
Balverlies111
Bal afgepakt18
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels49
Clearances11
Balveroveringen20
Fouten ondervonden31
Fouten gemaakt11
Buitenspel8
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)84,20
Topsnelheid (km/u)33,11
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten506
Rating6,85
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)10 (5)
Passes · nauwkeurigheid74 · 73%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels26 / 54
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,04 / 1,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten150
Balverlies44
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels16
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt9
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)41,17
Topsnelheid (km/u)33,73
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten487
Rating7,30
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)13 (9)
Passes · nauwkeurigheid81 · 77%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels40 / 85
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage31%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten184
Balverlies59
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels30
Clearances3
Balveroveringen12
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt6
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek51
Tactiek53
Verdediging26
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

2526

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Atlanta United – Toronto FC 3–1 80' 7.2
29 okt 2026 New York City FC – Atlanta United 2–1 90' 7.1
25 okt 2026 Atlanta United – Chicago 2–3 90' 7.8
18 okt 2026 Atlanta United – Inter Miami CF 1–3 90' 7.2
15 okt 2026 CF Montréal – Atlanta United 0–3 74' 7.1
11 okt 2026 Atlanta United – FC Cincinnati 1–3 90' 6.6
27 sep 2026 Atlanta United – New York City FC 2–2 90' 6.7
20 sep 2026 Portland Timbers – Atlanta United 0–1 90' 6.6
13 sep 2026 DC United – Atlanta United 0–0 90' 6.7
10 sep 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 78' 6.6
6 sep 2026 Inter Miami CF – Atlanta United 2–2 90' 7.8
12 jul 2026 Argentina – Switzerland 3–1 72' 5.9
7 jul 2026 Switzerland – Colombia 4–3 87' 6.4
3 jul 2026 Switzerland – Algeria 2–0 83' 6.9
24 jun 2026 Switzerland – Canada 2–1 85' 7.5

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers · totale transfersom 80M €
  1. Rennes Naar: Atlanta
    Transfer 17M €
  2. Monaco Naar: Rennes
    Transfer 13M €
  3. Transfer 12.5M €
  4. Transfer 11M €
  5. Basel Naar: Schalke
    Transfer 26.5M €
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd7,22 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,82 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,1 7,8 7,2 7,1 6,6 6,7 6,6 6,7 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Atlanta United 11 (11) 952 4 1 7,04
2026 FIFA World Cup Switzerland 6 (6) 506 2 2 6,85
2026 World Cup Qual. UEFA Switzerland 6 (6) 487 4 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 31 xG 50 Schoten 46 xA 4 Sleutelpasses 29 Succesvolle dribbels 70 Gewonnen luchtduels 87 Rating 39

5 wedstrijden · 438 min

Breel Embolo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,21
31
xG / 90 min 0,39
50
Schoten / 90 min 2,47
46
xA / 90 min 0,03
4
Sleutelpasses / 90 min 1,03
29
Succesvolle dribbels / 90 min 1,23
70
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,64
87
Rating 6,88
39

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?