OrcaScore
17

Aanvaller

Yorleys Mena

  • Llaneros FC
  • Colombia
  • 35 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
1.921 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,37
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,61
Leeftijd35
Geboortedatum20 jul 1991
Lengte182 cm
Gewicht76 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€190K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 12
Minuten896
Rating6,56
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)23 (9)
Passes · nauwkeurigheid127 · 74%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen9 / 1
Gewonnen duels31 / 93
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,02 / 0,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten234
Balverlies78
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels17
Clearances10
Balveroveringen14
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt11
Buitenspel16
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)42,95
Topsnelheid (km/u)34,16
Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 11
Minuten1.025
Rating6,65
Doelpunten / Assists5 / 0
Schoten (op doel)21 (8)
Passes · nauwkeurigheid105 · 80%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen6 / 0
Gewonnen duels33 / 93
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage24%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten232
Balverlies76
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels23
Clearances6
Balveroveringen14
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt10
Buitenspel12
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)90,39
Topsnelheid (km/u)35,46

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek48
Tactiek43
Verdediging33
Creativiteit38

Kenmerken

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
22 okt 2026 Llaneros FC – Deportivo Cali 0–3 66' 6.8
19 okt 2026 Llaneros FC – Independiente Santa Fe 1–0 67' 6.2
16 okt 2026 Internacional de Bogotá – Llaneros FC 4–1 90' 6.3
10 okt 2026 Once Caldas – Llaneros FC 1–0 18' 6.5
5 okt 2026 Llaneros FC – América de Cali 1–2 90' 6.5
27 sep 2026 Cúcuta Deportivo – Llaneros FC 2–1 90' 6.7
21 sep 2026 Llaneros FC – Atlético Nacional 2–0 59' 7.7
13 sep 2026 Internacional de Bogotá – Llaneros FC 3–2 90' 6.9
8 sep 2026 Llaneros FC – Deportivo Cali – – –
8 sep 2026 Llaneros FC – Deportes Tolima 1–2 90' 7.0
3 sep 2026 Deportes Quindío – Llaneros FC 4–5 97' 6.9
31 aug 2026 Independiente Medellín – Llaneros FC 2–1 16' 6.6
28 aug 2026 Llaneros FC – Millonarios 0–2 45' 6.2
24 aug 2026 Deportivo Pasto – Llaneros FC 0–1 71' 5.9
20 aug 2026 Rionegro Águilas Doradas – Llaneros FC 1–1 69' 6.2

Carrière en transfers

13 clubs · 21 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer Niet bekendgemaakt
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Terug van verhuur
  17. Verhuur
  18. Transfer Niet bekendgemaakt
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd6,822 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,63 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,2 6,3 6,5 6,5 6,7 7,7 6,9 7,0 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga 1 Te Apuesto Sport Huancayo 17 (11) 1.025 5 0 6,65
2026 Primera A Llaneros FC 14 (12) 896 2 1 6,56

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder aanvallers (43 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 48 xG 55 Schoten 34 xA 4 Sleutelpasses 6 Succesvolle dribbels 50 Gewonnen luchtduels 85 Rating 34

8 wedstrijden · 530 min

Yorleys Mena: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,34
48
xG / 90 min 0,31
55
Schoten / 90 min 2,21
34
xA / 90 min 0,01
4
Sleutelpasses / 90 min 0,34
6
Succesvolle dribbels / 90 min 0,34
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,53
85
Rating 6,65
34

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?