OrcaScore
14

Verdediger

Áron Csongvai

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
2.142 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,21
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,22
Leeftijd26
Geboortedatum31 okt 2000
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,1M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten945
Rating7,28
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)12 (4)
Passes · nauwkeurigheid802 · 91%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen15 / 8
Gewonnen duels31 / 70
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes46
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten913
Balverlies95
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels24
Clearances19
Balveroveringen35
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)116,19
Topsnelheid (km/u)31,98
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten145
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid87 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten100
Balverlies13
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,20
Topsnelheid (km/u)31,17
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten1.052
Rating7,31
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid726 · 86%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen20 / 15
Gewonnen duels45 / 73
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes68
Nauwkeurige voorzetten17
Balcontacten954
Balverlies155
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels31
Clearances45
Balveroveringen26
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)121,22
Topsnelheid (km/u)34,57

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval49
Techniek55
Tactiek59
Verdediging64
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

3

Nationaal elftal

  • Hungary5 caps · 0 goals · debuut jun 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Guingamp – Saint-Étienne 3–0 45' 6.9
24 okt 2026 Saint-Étienne – Nantes 1–0 90' 7.2
17 okt 2026 Red Star – Saint-Étienne 0–1 90' 7.1
10 okt 2026 Saint-Étienne – Rodez AF 2–0 90' 7.7
5 okt 2026 Ukraine – Hungary 1–2 3' –
2 okt 2026 Hungary – Georgia 1–0 – –
28 sep 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 76' 6.6
25 sep 2026 Hungary – Ukraine 0–1 66' 6.6
19 sep 2026 Metz – Saint-Étienne 2–2 90' 7.0
12 sep 2026 USL Dunkerque – Saint-Étienne 2–1 90' 7.0
5 sep 2026 Saint-Étienne – Montpellier 3–1 90' 7.5
31 aug 2026 Dijon – Saint-Étienne 2–3 90' 7.1
22 aug 2026 Saint-Étienne – Grenoble Foot 38 4–0 90' 7.9
14 aug 2026 Saint-Étienne – Clermont Foot 3–1 90' 7.8
8 aug 2026 Sochaux – Saint-Étienne 0–3 90' 6.9

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 1.5M €
  1. Transfer 1M €
  2. Transfer 500k €
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Transfer
  5. Újpest U19 Naar: Újpest II
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating7,26
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,26 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,2 7,1 7,7 6,6 6,6 7,0 7,0 7,5 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Allsvenskan AIK 12 (11) 1.052 1 1 7,31
2026 Ligue 2 Saint-Étienne 11 (11) 945 1 2 7,28
2026 UEFA Nations League Hungary 3 (2) 145 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

OTP Bank Liga 2024 · percentiel onder middenvelders (109 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 29 Voltooide passes 73 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 6 Tackles + onderscheppingen 67 Rating 86

18 wedstrijden · 1.620 min

Áron Csongvai: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,78
29
Voltooide passes / 90 min 36,8
73
Passnauwkeurigheid 79,4%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,17
6
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,94
67
Rating 7,14
86

Hoe berekenen we dit?