OrcaScore
19

Aanvaller

Anthony Elanga

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
635 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,57
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd24
Geboortedatum27 apr 2002
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€34M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Knock Injury · Afwezig Sinds 14 sep 2026 · Beëindigd: 22 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten324
Rating6,98
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid73 · 64%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels15 / 32
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,77 / 0,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten126
Balverlies47
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels12
Clearances3
Balveroveringen6
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)36,81
Topsnelheid (km/u)35,23
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten95
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid31 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels3 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,39 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten64
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten216
Rating7,30
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)3 (3)
Passes · nauwkeurigheid70 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels10 / 17
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,38 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage67%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten117
Balverlies38
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,80
Topsnelheid (km/u)35,46

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek53
Tactiek34
Verdediging25
Creativiteit60

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Sweden34 caps · 8 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Fulham – Newcastle United 1–1 – –
2 nov 2026 Newcastle United – Everton 0–1 76' 6.0
29 okt 2026 Everton – Newcastle United 3–1 45' 6.2
25 okt 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 13' 6.7
8 sep 2026 Millwall – Newcastle United 0–1 24' 6.5
5 sep 2026 Newcastle United – Bournemouth 2–2 77' 6.7
29 aug 2026 Tottenham Hotspur – Newcastle United 0–2 82' 7.8
26 aug 2026 Newcastle United – West Bromwich Albion 3–2 26' 6.8
23 aug 2026 Newcastle United – Liverpool FC 2–2 76' 7.7
15 aug 2026 Newcastle United – Bayer 04 Leverkusen 1–2 90' 7.0
12 aug 2026 Everton – Newcastle United 3–1 45' 6.6
8 aug 2026 Valencia – Newcastle United 1–2 39' 6.5
29 jul 2026 Bristol City – Newcastle United 4–1 74' 6.6
1 jul 2026 France – Sweden 3–0 90' 6.4
26 jun 2026 Japan – Sweden 1–1 90' 7.7

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 84.3M €
  1. Transfer 61.4M €
  2. Man Utd Naar: Forest
    Transfer 22.9M €
  3. Transfer
  4. Malmö FF Jgd. Naar: Onbekende club
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd6,77 nov 2026
Gemiste wedstrijden11
5 6 7 8 9 6,75 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,0 6,2 6,7 6,5 6,7 7,8 6,8 7,7 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Newcastle United 6 (4) 337 2 0 6,93
2026 FIFA World Cup Sweden 4 (2) 216 2 0 7,30
2026 EFL Cup Newcastle United 3 (0) 95 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 54 xG 43 Schoten 28 xA 75 Sleutelpasses 73 Succesvolle dribbels 58 Gewonnen luchtduels 25 Rating 44

10 wedstrijden · 481 min

Anthony Elanga: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,37
54
xG / 90 min 0,31
43
Schoten / 90 min 2,06
28
xA / 90 min 0,21
75
Sleutelpasses / 90 min 1,68
73
Succesvolle dribbels / 90 min 1,12
58
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,37
25
Rating 6,77
44

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?