OrcaScore
29

Aanvaller

Bradley Barcola

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
839 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,54
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,93
Leeftijd24
Geboortedatum2 sep 2002
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€97M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten149
Rating7,77
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)8 (6)
Passes · nauwkeurigheid38 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 17
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,25 / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage38%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten77
Balverlies20
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances1
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,64
Topsnelheid (km/u)34,56
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten175
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid68 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels9 / 21
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten105
Balverlies24
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances1
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,97
Topsnelheid (km/u)35,17
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten515
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid149 · 78%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen10 / 4
Gewonnen duels29 / 67
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,98 / 0,85
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten260
Balverlies71
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels26
Clearances4
Balveroveringen24
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)58,36
Topsnelheid (km/u)35,93

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval69
Techniek62
Tactiek61
Verdediging37
Creativiteit68

Kenmerken

Sterke punten

26625

Nationaal elftal

  • France32 caps · 6 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
12 nov 2026 Italy – France – – –
8 nov 2026 Crystal Palace – Liverpool – – –
4 nov 2026 Fenerbahçe – Liverpool 3–2 0' –
1 nov 2026 Liverpool – Arsenal 0–1 90' 6.4
28 okt 2026 Liverpool – Chelsea 7–6 31' 7.4
25 okt 2026 Liverpool – Brighton & Hove Albion 2–0 77' 7.8
20 okt 2026 Liverpool – Villarreal 4–3 16' 6.7
17 okt 2026 Brentford – Liverpool 1–2 90' 6.7
14 okt 2026 LASK – Liverpool 3–6 73' 10.0
11 okt 2026 Liverpool – Manchester City 0–3 88' 6.5
5 okt 2026 France – Belgium 4–1 72' 6.7
2 okt 2026 France – Italy 1–1 14' 6.7
28 sep 2026 Belgium – France 0–1 77' 6.7
25 sep 2026 Türkiye – France 0–1 12' 6.5
20 sep 2026 Bournemouth – Liverpool 0–1 72' 6.4

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 170M €
  1. PSG Naar: Liverpool
    Transfer 125M €
  2. Lyon Naar: PSG
    Transfer 45M €
  3. Lyon 2 Naar: Lyon
    Transfer
  4. Transfer
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)58
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd6,94 nov 2026
Gemiste wedstrijden51 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,99 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,4 7,4 7,8 6,7 6,7 10,0 6,5 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Liverpool 7 (6) 515 0 2 6,73
2026 UEFA Champions League Liverpool 4 (3) 239 3 0 7,55
2026 UEFA Nations League France 4 (2) 175 0 0 6,65
2026 EFL Cup Liverpool 2 (0) 49 0 0 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 27 xG 53 Schoten 36 xA 64 Sleutelpasses 89 Succesvolle dribbels 70 Gewonnen luchtduels 21 Rating 49

16 wedstrijden · 989 min

Bradley Barcola: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,18
27
xG / 90 min 0,37
53
Schoten / 90 min 2,28
36
xA / 90 min 0,17
64
Sleutelpasses / 90 min 2,28
89
Succesvolle dribbels / 90 min 1,64
70
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,27
21
Rating 6,80
49

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?