OrcaScore

Competitie · Niveau 3

MSFL

Volgen
Gespeelde wedstrijden
137/307
Doelpunten per wedstrijd
3,11
426 doelpunten
Thuis · Gelijk · Uit
Beide teams scoren · Over 2,5
54%· 59%
16 rode kaarten
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) berekend op basis van 793 competitiewedstrijden · per 6 nov 22:35
SterksteSK UničovElo 1623
Beste aanvalSK Sigma Olomouc BAanval 1,39
Beste verdedigingSK Sigma Olomouc BVerdediging 0,73
In opmarsMFK Karvina B+80 Elo · 30 dagen
Krachtranglijst — MSFL
# Team Elo 30 dagen Aanval Verdediging Vorm Stand Geluk
1 SK Uničov 1623 +10 1,19 0,88 1. 0
2 FK Frydek Mistek 1613 +23 1,13 0,79 2. 0
3 SK Sigma Olomouc B 1599 +12 1,39 0,73 5. −2
4 FC Zbrojovka Brno B 1573 −14 1,25 0,97 4. 0
5 Artis Brno B 1570 −33 1,18 0,76 3. +2
6 FK Hodonin 1567 −1 1,20 0,82 11. −5
7 Vítkovice 1537 −20 1,05 0,89 8. −1
8 TJ Unie Hlubina 1516 +10 1,13 1,03 7. +1
9 1. FC Slovácko B 1507 +15 0,99 0,97 9. 0
10 MFK Karvina B 1489 +80 0,97 1,07 12. −2
11 ČSK Uherský Brod 1482 −5 1,02 1,05 10. +1
12 FC Zlín B 1476 −11 0,96 1,09 13. −1
13 SK Hranice 1463 −21 0,85 1,09 6. +7
14 SFK Vrchovina 1450 −47 0,95 1,14 14. 0
15 FK Blansko 1436 +24 0,89 1,31 15. 0
16 MFK Havířov 1432 +13 0,77 1,13 17. −1
17 Polanka 1392 +18 0,77 1,21 16. +1
18 FC Vsetín 1378 −54 0,80 1,18 18. 0

Hoe wordt dit berekend?

Elo

Elo vat de sterkte van elk team samen in één getal: een beter dan verwacht resultaat verhoogt het, een slechter resultaat verlaagt het. Een sterke tegenstander verslaan levert meer punten op; rond de 1500 is het competitiegemiddelde.

Aanval / Verdediging

Teamfactoren uit het Dixon-Coles-model: 1,00 is het competitiegemiddelde. Aanval 1,30 → 30% meer verwachte doelpunten dan gemiddeld; verdediging 0,80 → 20% minder verwachte tegendoelpunten (lager is beter).

Geluk

Het verschil tussen de klassering en de krachtrangschikking. Teams die boven hun niveau in de tabel staan, gelden als gelukkig en zakken doorgaans terug; teams eronder herstellen doorgaans. Op zichzelf geen reden om te wedden.