OrcaScore

Beker

FA Trophy

Volgen
Gespeelde wedstrijden
136/177
Doelpunten per wedstrijd
3,59
488 doelpunten
Thuis · Gelijk · Uit
Beide teams scoren · Over 2,5
62%· 71%
11 rode kaarten
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) berekend op basis van 405 competitiewedstrijden · per 7 nov 14:23
SterksteKettering TownElo 1551
Beste aanvalKettering TownAanval 1,49
Beste verdedigingKettering TownVerdediging 0,73
In opmarsChertsey Town+31 Elo · 30 dagen
Krachtranglijst — FA Trophy
# Team Elo 30 dagen Aanval Verdediging Vorm Stand Geluk
1 Kettering Town(2) 1551 +18 1,49 0,73 – –
2 Chichester City(4) 1550 +22 1,13 0,86 – –
3 Chertsey Town(6) 1550 +31 1,22 0,85 – –
4 Leek Town(5) 1550 +18 1,24 0,80 – –
5 Waltham Abbey(4) 1549 +17 1,31 0,82 – –
6 Newmarket Town(3) 1548 +19 1,14 0,89 – –
7 Halesowen Town(4) 1545 +31 1,23 0,79 – –
8 Alfreton Town FC(6) 1544 +17 1,10 0,90 – –
9 Wimborne Town(4) 1543 +25 1,14 0,88 – –
10 Bourne Town(3) 1542 +12 1,02 0,97 – –
11 Didcot Town(3) 1539 +12 1,06 0,89 – –
12 Dartford(2) 1538 +13 1,12 0,92 – –
13 Hashtag United(6) 1537 +21 1,20 0,89 – –
14 Wingate & Finchley(3) 1535 +21 1,15 0,83 – –
15 Avro FC(2) 1533 +12 1,01 0,96 – –
16 Bootle FC(3) 1532 −18 1,17 0,93 – –
17 Stourbridge(3) 1530 +22 1,10 0,89 – –
18 Weymouth FC(6) 1529 +12 1,01 1,06 – –
19 Erith Town(3) 1528 −4 1,02 0,96 – –
20 Gloucester City(7) 1528 +2 1,17 0,86 – –
21 Chatham Town(8) 1528 0 1,00 0,94 – –
22 Bromsgrove Sporting(3) 1526 +20 0,94 0,98 – –
23 Guiseley AFC(3) 1526 +23 1,09 0,97 – –
24 Bridlington Town(3) 1525 −4 1,04 0,99 – –
25 Aveley FC(4) 1525 +12 1,00 1,00 – –
26 Gosport Borough(5) 1525 −22 0,94 1,05 – –
27 Anstey Nomads(7) 1525 −20 0,97 0,99 – –
28 Enfield Town(5) 1524 +21 1,19 0,93 – –
29 Whitehawk(2) 1522 −4 1,06 1,02 – –
30 Cray Wanderers(2) 1522 +19 0,97 1,00 – –
31 Willand Rovers(2) 1521 0 0,94 1,07 – –
32 Uxbridge(3) 1521 +29 1,09 0,91 – –
33 Faversham Town(3) 1520 −19 1,08 0,93 – –
34 Gainsborough Trinity(8) 1519 0 1,04 0,99 – –
35 Curzon Ashton FC(5) 1517 +4 1,00 1,01 – –
36 Bury FC(2) 1516 +18 1,08 0,97 – –
37 Blyth Spartans(2) 1515 0 1,01 1,05 – –
38 Southall FC(2) 1515 0 0,89 1,09 – –
39 Bracknell Town(3) 1515 0 0,92 1,00 – –
40 Workington(3) 1515 +14 1,12 0,97 – –
41 Ashford United(4) 1511 0 0,91 1,06 – –
42 Brentwood Town(6) 1511 0 1,09 0,95 – –
43 Three Bridges FC(2) 1510 −13 1,02 1,02 – –
44 Warrington Rylands 1906 FC(5) 1509 −23 0,91 1,13 – –
45 Loughborough Students(3) 1508 −22 0,88 1,18 – –
46 Burgess Hill Town(3) 1507 +4 1,15 1,01 – –
47 Cleethorpes Town(2) 1506 −14 1,07 1,01 – –
48 Stafford Rangers FC(2) 1505 0 0,83 1,21 – –
49 Hanwell Town(7) 1505 0 0,97 1,09 – –
50 Redditch United(3) 1505 −2 0,96 1,01 – –
51 Wellingborough Town(2) 1504 0 0,88 1,15 – –
52 Shifnal Town(2) 1504 0 0,98 1,00 – –
53 Redcar Athletic(2) 1504 −14 0,83 1,11 – –
54 Biggleswade FC(2) 1503 0 0,92 1,17 – –
55 Runcorn Linnets FC(1) 1503 0 0,85 1,14 – –
56 Malvern Town FC(1) 1503 0 0,86 1,13 – –
57 Ramsgate FC(1) 1503 0 0,90 1,12 – –
58 Eastbourne Borough FC(5) 1503 +3 0,99 1,08 – –
59 Bognor Regis(1) 1502 0 0,87 1,12 – –
60 Thame United(2) 1502 0 0,93 1,05 – –
61 Poole Town(3) 1502 −12 0,85 1,11 – –
62 Cheshunt FC(4) 1502 0 0,91 1,05 – –
63 Bedworth United(2) 1501 0 0,89 1,09 – –
64 Bath City(6) 1501 −3 0,99 0,93 – –
65 Frome Town(2) 1501 +3 0,87 1,05 – –
66 Banbury United(3) 1500 −12 0,90 1,06 – –
67 Deal Town(3) 1499 −21 0,89 1,06 – –
68 Winslow United(2) 1499 0 0,92 1,20 – –
69 Leatherhead(6) 1499 −3 0,97 1,07 – –
70 Ashton United FC(3) 1499 +14 0,87 1,13 – –
71 Welwyn Garden City FC(2) 1498 0 0,83 1,26 – –
72 Hartpury University(1) 1498 0 0,88 1,15 – –
73 Stalybridge Celtic FC(2) 1498 0 0,83 1,25 – –
74 Ware FC(2) 1498 0 0,84 1,18 – –
75 Stockton Town(6) 1498 0 0,85 1,20 – –
76 Whitstable Town(1) 1497 0 0,81 1,16 – –
77 Tiverton Town(2) 1497 0 0,87 1,16 – –
78 Ashington AFC(1) 1497 0 0,82 1,19 – –
79 Pontefract Collieries FC(1) 1497 0 0,82 1,19 – –
80 St Albans City(4) 1497 +4 1,00 1,07 – –
81 Berkhamsted Town(2) 1497 −19 0,96 1,05 – –
82 Needham Market FC(3) 1496 −21 0,93 1,05 – –
83 Takeley FC(3) 1495 −31 0,81 1,19 – –
84 Hayes & Yeading(2) 1495 0 0,89 1,09 – –
85 Egham Town(3) 1495 −29 0,78 1,18 – –
86 Yate Town(3) 1495 0 0,81 1,16 – –
87 Quorn FC(2) 1495 −18 0,88 1,29 – –
88 Hallam FC(2) 1494 0 0,81 1,18 – –
89 Bishop's Stortford(4) 1493 0 0,87 1,20 – –
90 AFC Croydon Athletic(2) 1492 0 0,75 1,42 – –
91 Hanworth Villa(2) 1492 −21 0,77 1,39 – –
92 Sholing FC(2) 1491 −12 0,83 1,18 – –
93 Havant & Waterlooville(5) 1491 0 0,81 1,26 – –
94 Carshalton Athletic(2) 1491 −12 0,86 1,17 – –
95 Dunston UTS(4) 1490 0 0,75 1,28 – –
96 Prescot Cables FC(5) 1488 −18 0,76 1,22 – –
97 Chasetown FC(3) 1488 0 0,83 1,27 – –
98 Leighton Town(1) 1488 0 0,86 1,15 – –
99 Walthamstow(1) 1487 0 0,79 1,26 – –
100 Lower Breck FC(1) 1487 0 0,81 1,28 – –
101 Sutton Coldfield Town(1) 1487 0 0,80 1,24 – –
102 Matlock Town FC(2) 1487 0 0,90 1,17 – –
103 Hanley Town FC(1) 1487 0 0,86 1,20 – –
104 Hitchin Town(1) 1487 0 0,72 1,36 – –
105 Hertford Town(1) 1486 0 0,81 1,24 – –
106 Aylesbury United(1) 1486 0 0,72 1,35 – –
107 Eastbourne Town(1) 1486 0 0,77 1,27 – –
108 Peacehaven & Telscombe(1) 1486 0 0,75 1,34 – –
109 Basingstoke Town(2) 1485 0 0,78 1,22 – –
110 Dulwich Hamlet(2) 1485 0 0,81 1,22 – –
111 Hastings United(4) 1484 −17 0,89 1,13 – –
112 Guisborough Town(2) 1484 0 0,77 1,21 – –
113 Whitby Town(1) 1484 0 0,71 1,39 – –
114 Rushall Olympic FC(3) 1484 0 0,79 1,28 – –
115 Warrington Town FC(2) 1484 0 0,84 1,21 – –
116 Raynes Park Vale(1) 1483 0 0,65 1,53 – –
117 Sheppey United(1) 1483 0 0,69 1,44 – –
118 Bristol Manor Farm(2) 1483 0 0,82 1,23 – –
119 Larkhall Athletic(1) 1483 0 0,68 1,46 – –
120 Morpeth Town(2) 1483 0 0,75 1,27 – –
121 Shepshed Dynamo(1) 1483 0 0,71 1,41 – –
122 Gorleston FC(1) 1483 0 0,76 1,39 – –
123 Real Bedford(3) 1483 0 0,77 1,30 – –
124 Hyde United FC(3) 1483 −12 0,84 1,15 – –
125 Worcester City(2) 1482 0 0,78 1,21 – –
126 Evesham United(2) 1482 −31 0,75 1,36 – –
127 Stamford(1) 1482 0 0,78 1,28 – –
128 Herne Bay FC(1) 1481 0 0,77 1,24 – –
129 Moneyfields(2) 1481 0 0,80 1,28 – –
130 Slimbridge AFC(1) 1481 0 0,81 1,27 – –
131 Nantwich Town FC(1) 1481 0 0,80 1,30 – –
132 Bury Town FC(1) 1481 0 0,71 1,44 – –
133 Racing Club Warwick(1) 1481 0 0,79 1,22 – –
134 FC United of Manchester(5) 1481 0 0,71 1,37 – –
135 Horley Town(1) 1480 0 0,70 1,54 – –
136 Nuneaton Town(1) 1480 0 0,65 1,61 – –
137 Lancaster City(1) 1480 0 0,68 1,54 – –
138 Emley AFC(1) 1480 0 0,63 1,61 – –
139 Ascot United(1) 1479 0 0,74 1,37 – –
140 Portland United(1) 1479 0 0,73 1,34 – –
141 Mickleover FC(4) 1479 −17 0,84 1,15 – –
142 Boldmere St Michaels FC(1) 1479 0 0,73 1,38 – –
143 Taunton Town(3) 1479 −25 0,79 1,36 – –
144 Maldon & Tiptree FC(1) 1479 0 0,70 1,41 – –
145 Alvechurch FC(8) 1479 0 0,87 1,06 – –
146 Congleton Town FC(2) 1478 0 0,86 1,19 – –
147 Fakenham Town(1) 1478 0 0,79 1,23 – –
148 Concord Rangers(1) 1478 0 0,59 1,72 – –
149 Leamington(5) 1478 0 0,78 1,31 – –
150 Ilkeston Town FC(3) 1477 0 0,78 1,29 – –
151 Welling United FC(3) 1476 0 0,86 1,17 – –
152 Peterborough Sports FC(5) 1476 0 0,72 1,41 – –
153 Chippenham Town(3) 1476 0 0,82 1,21 – –
154 Bamber Bridge FC(4) 1476 0 0,78 1,32 – –
155 Canvey Island(4) 1475 0 0,75 1,35 – –
156 Kidsgrove Athletic FC(1) 1474 0 0,65 1,52 – –
157 AFC Whyteleafe(1) 1474 0 0,70 1,46 – –
158 Cambridge City(2) 1473 0 0,78 1,33 – –
159 AFC Sudbury(3) 1472 0 0,68 1,47 – –
160 Stratford Town(2) 1472 0 0,66 1,54 – –
161 Wythenshawe FC(1) 1469 0 0,64 1,58 – –
162 AFC Stoneham(1) 1469 0 0,65 1,55 – –
163 Silsden AFC(1) 1469 0 0,68 1,54 – –
164 Lewes(3) 1469 0 0,84 1,19 – –
165 Stanway Rovers(2) 1467 0 0,73 1,32 – –
166 Potters Bar Town(2) 1464 0 0,68 1,55 – –
167 Leiston(2) 1464 0 0,68 1,45 – –
168 Plymouth Parkway(5) 1455 0 0,69 1,47 – –

Hoe wordt dit berekend?

Elo

Elo vat de sterkte van elk team samen in één getal: een beter dan verwacht resultaat verhoogt het, een slechter resultaat verlaagt het. Een sterke tegenstander verslaan levert meer punten op; rond de 1500 is het competitiegemiddelde.

Aanval / Verdediging

Teamfactoren uit het Dixon-Coles-model: 1,00 is het competitiegemiddelde. Aanval 1,30 → 30% meer verwachte doelpunten dan gemiddeld; verdediging 0,80 → 20% minder verwachte tegendoelpunten (lager is beter).

Geluk

Het verschil tussen de klassering en de krachtrangschikking. Teams die boven hun niveau in de tabel staan, gelden als gelukkig en zakken doorgaans terug; teams eronder herstellen doorgaans. Op zichzelf geen reden om te wedden.