OrcaScore

Competitie

Divize B

Volgen
Gespeelde wedstrijden
109/122
Doelpunten per wedstrijd
3,88
423 doelpunten
Thuis · Gelijk · Uit
Beide teams scoren · Over 2,5
71%· 82%
15 rode kaarten
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) berekend op basis van 606 competitiewedstrijden · per 8 nov 09:18
SterksteFC ChomutovElo 1676
Beste aanvalSokol HostouňAanval 1,63
Beste verdedigingSokol HostouňVerdediging 0,66
In opmarsFC Chomutov+46 Elo · 30 dagen
Krachtranglijst — Divize B
# Team Elo 30 dagen Aanval Verdediging Vorm Stand Geluk
1 FC Chomutov 1676 +46 1,23 0,67 1. 0
2 Sokol Hostouň 1635 +11 1,63 0,66 2. 0
3 SK Ujezd Praha 4 1618 +5 1,23 0,83 6. −3
4 SK Rapid Psary 1606 +17 1,20 0,76 3. +1
5 Tempo Prague 1584 +13 1,19 0,80 7. −2
6 FK Brandys Nad Labem 1578 +32 1,33 0,88 4. +2
7 Slavia Karlovy Vary 1559 +8 1,19 0,86 8. −1
8 Sokolov 1549 +16 1,11 0,88 5. +3
9 SK Slany 1546 +16 1,14 0,83 9. 0
10 Meteor Praha VIII 1501 −29 1,05 0,95 11. −1
11 FK Ostrov 1483 −48 0,93 0,96 13. −2
12 SK Steti 1481 +5 0,92 1,05 10. +2
13 Slovan Velvary 1438 −61 0,84 1,15 12. +1
14 FK Usti Nad Labem II Youth 1436 +4 0,93 1,13 14. 0
15 FK Slavoj Vyšehrad 1422 −24 0,88 1,31 15. 0
16 FK Hvezda Cheb 1390 −11 0,81 1,42 16. 0

Hoe wordt dit berekend?

Elo

Elo vat de sterkte van elk team samen in één getal: een beter dan verwacht resultaat verhoogt het, een slechter resultaat verlaagt het. Een sterke tegenstander verslaan levert meer punten op; rond de 1500 is het competitiegemiddelde.

Aanval / Verdediging

Teamfactoren uit het Dixon-Coles-model: 1,00 is het competitiegemiddelde. Aanval 1,30 → 30% meer verwachte doelpunten dan gemiddeld; verdediging 0,80 → 20% minder verwachte tegendoelpunten (lager is beter).

Geluk

Het verschil tussen de klassering en de krachtrangschikking. Teams die boven hun niveau in de tabel staan, gelden als gelukkig en zakken doorgaans terug; teams eronder herstellen doorgaans. Op zichzelf geen reden om te wedden.