OrcaScore

Competitie · Niveau 3

CFL

Volgen
Gespeelde wedstrijden
206/251
Doelpunten per wedstrijd
3,37
694 doelpunten
Thuis · Gelijk · Uit
Beide teams scoren · Over 2,5
59%· 65%
34 rode kaarten
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) berekend op basis van 1317 competitiewedstrijden · per 7 nov 10:05
SterksteViktoria Plzeň BElo 1649
Beste aanvalSK Dynamo České BudějoviceAanval 1,55
Beste verdedigingSK ZápyVerdediging 0,73
In opmarsFK Neratovice-Byškovice+78 Elo · 30 dagen
Krachtranglijst — CFL
# Team Elo 30 dagen Aanval Verdediging Vorm Stand Geluk
1 Viktoria Plzeň B 1649 +62 1,37 0,84 3. −2
2 Králův Dvůr 1638 +36 1,31 0,93 1. +1
3 SK Dynamo České Budějovice 1606 +34 1,55 0,76 2. +1
4 SK Zápy 1605 −53 1,33 0,73 3. +1
5 TJ Jiskra Domažlice 1604 −66 1,41 0,96 4. +1
6 Mladá Boleslav B 1603 +58 1,17 0,83 2. +4
7 FK Jablonec B 1570 +60 1,13 0,92 1. +6
8 SK Benátky nad Jizerou 1561 +3 1,08 0,86 4. +4
9 FK Pardubice B 1553 +8 1,26 0,86 5. +4
10 SK Motorlet Praha 1539 −17 0,96 0,88 5. +5
11 FK Most-Baník Souš 1531 −28 1,09 0,75 8. +3
12 Sparta Praha B U21 1531 −22 1,11 0,81 7. +5
13 FC Písek 1509 +8 0,98 0,99 8. +5
14 FK Neratovice-Byškovice 1503 +78 0,94 1,10 7. +7
15 Loko Vltavín 1495 +21 0,84 1,01 6. +9
16 FK Varnsdorf 1495 −14 1,00 1,06 6. +10
17 Bohemians Praha 1905 B 1483 +18 1,06 1,17 11. +6
18 Čáslav 1478 −8 0,82 1,19 10. +8
19 SK Slavia Prague C U20 1477 −38 1,02 1,00 9. +10
20 MFK Chrudim 1474 +16 0,86 1,25 9. +11
21 1.FK Příbram B 1467 +1 0,92 1,07 10. +11
22 FC Hradec Kralove B 1467 −33 1,06 0,89 11. +11
23 FK Admira Praha 1466 0 0,92 1,15 12. +11
24 Slovan Liberec U21 1465 +26 1,12 1,08 12. +12
25 FK Benešov 1459 +2 0,82 1,18 13. +12
26 SK Aritma Praha 1439 −27 0,81 1,15 15. +11
27 Dukla Praha B 1438 +10 0,94 1,04 14. +13
28 FK Horní Ředice 1434 −41 0,76 1,31 14. +14
29 SK Sokol Brozany 1431 −16 0,88 1,06 15. +14
30 FK Teplice B 1430 −61 0,93 1,05 13. +17
31 Velke Hamry 1363 +5 0,79 1,28 16. +15
32 Povltavska FA 1331 −20 0,70 1,42 16. +16

Hoe wordt dit berekend?

Elo

Elo vat de sterkte van elk team samen in één getal: een beter dan verwacht resultaat verhoogt het, een slechter resultaat verlaagt het. Een sterke tegenstander verslaan levert meer punten op; rond de 1500 is het competitiegemiddelde.

Aanval / Verdediging

Teamfactoren uit het Dixon-Coles-model: 1,00 is het competitiegemiddelde. Aanval 1,30 → 30% meer verwachte doelpunten dan gemiddeld; verdediging 0,80 → 20% minder verwachte tegendoelpunten (lager is beter).

Geluk

Het verschil tussen de klassering en de krachtrangschikking. Teams die boven hun niveau in de tabel staan, gelden als gelukkig en zakken doorgaans terug; teams eronder herstellen doorgaans. Op zichzelf geen reden om te wedden.